назад
Дадоха пловдивския кмет на прокуратурата
Окръжна прокуратура образува преписка срещу кмета на Пловдив Славчо Атанасов заради подаден сигнал срещу него, че общината не спазва наредбите за преференциите за пътуващите с градския транспорт.
Обратно в новинатаКоментари - Дадоха пловдивския кмет на прокуратурата | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Нещо не схванах - Търсят му сметка защото давал повече билети на ниски цени ли? Явно този човек си мисли за съгражданите, а не е като Борисов - да вдига билета на 1лв, защото били поскъпнали горивата, а като паднаха горивата да се прави на луд. Да не говорим, че автопарка си го остави същия! Строшени трамваи, строшени тролеи, строшени автобуси...