Коментари - Глобяват шефове с 2 бона за закъснял болничен лист | dnes.dir.bg
назад

Глобяват шефове с 2 бона за закъснял болничен лист

Работодател, който не представи в срок документи за изплащане на обезщетения за временна нетрудоспособност, трудоустрояване и майчинство, ще се наказва с имуществена санкция или глоба от 500 до 2000 лв.

Обратно в новината

Коментари - Глобяват шефове с 2 бона за закъснял болничен лист | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Глоби за работодатели - добре. Ами НОИ? От НОИ не само че бавят болничните, ами и като се насъбере по-голямо количество болнични, режат без да гледат трябва ли или не. Няма да боледувате и толкоз.