Коментари - Деца от интернат пребиха жестоко 3-ма надзорници | dnes.dir.bg
назад

Деца от интернат пребиха жестоко 3-ма надзорници

Група възпитаници на Социално-падагогическия интернат във врачанското село Лик са пребили жестоко тази нощ двама от охранителите и възпитателка, съобщи за ДИР.бг говорителят на Областната дирекция на полицията във Враца Красимир Василев.

Обратно в новината

Коментари - Деца от интернат пребиха жестоко 3-ма надзорници | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Malko e samnitelno da sa gi prebili samo zashtoto sa gi proverili. Chudia se kakvo drugo moje da sa iskali ot decata v polunosht za da se ozveriat vsichkite taka kam tiah???...

Защо ли са тръгнали да бият охраната!Може да има защо!Вие дето сте в Парламента следите ли медиите!Това ви чака вас-Бой и само бой до пос....ране!Вие сте виновни са извратената младеж,която гледа как трепят народа точно тия дето ни управляват!То тоя събран гняв ще се излее,но този път ще е в/у вашите мутри !Държавна Мафия,която си гледа бандитите!Какво да очакваме!Поне ще има кой да почисти тая сган след нас!

Цветан Цветанов, като Председател на ЦКБППМН веднага трябва да уволни Константин Томанов за неупражняване на контрол на структурите, създадени със Закона за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни /ЗБППМН/. Това, че не е бил сезиран за случая, не извинява безхаберното поведение но тоя секретар. Ако си бише извоювал авторитет пред тези заведения и министерството на образованието, щяха да го търсят за съдийствие при такива ситуации. Още повече, че става въпрос за груба противообществена проява на възпитаници, настанени там по реда на ЗБППМН. Не знам, не са ми казали, за пръв път чувам не могат да бъдат аргументи за некомпетентното ръководство на превантивната система, включително по контрола и на тия интернати.

Ами я питайте какво прави в тоя случай Централната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнлетните и нейния дебелогъз секретар Константин Томанов в катика случаиБ? Защото това е тяхна работа - да контролират и да взимат мерки. А вижте, дали имал представител на тая нещастна комисия на проверката по случая, в която са командировани експерти от ДАЗД, МКБППМНу Полицията, Детските педагогически стаи и др. , но не и човек от Централната комисия, който може би отговаря за този регион? Какво прават дебелосерковците от тая комисия в Министерския съвет и няма ли нейният нов председател - Цветан Цветанов да види какво става в тая мъртва структура, съставина само от бабички и малоумници???Срам, господа гербаджии! Огледайте и структурите за децата най-сетне!

Сега на тези побойници трябва да се наложи режим 8 часа тежък труд и след работния ден 2 часа тежък бой и така всеки ден, докато им дойде акъла в главата. Но докато чакат правосъдие, съветвам пострадалите да им върнат със същото един по един.

До-Ставри.....Ямарш в затвора,

TRUDOTERAPIA E ISTINATA

Присмял се гърбел на щърбел. И ти си грамотен колкото Диди, така че не се изхвърляй!

Интересува ли се от законност и спазване законите -в Б-я не е разрешена саморазправа, има законови институции и закони.Знаеш ли какъв е редът и позволените алтернативи -ако се интересуваш ,ще ги узнаеш,както и истината, процесите в обществото,порочните кръгове и добродетелните кръгове.Аз не съм израснала в такъв дом,но постоянно ни тероризираха такива,за да хранят такива,вследствие на което много съм гладувала и съм мизерствала много повече от такива в домове,които са хранени по три пъти,че и всеки ден,и даже са спяли в самостоятелно легло в тези домове...Всичките от семейството сме образовани и добросъвестни,но малко остава когато има толкова от другия вид...

Имаше един пишман юрист, т.н. Герджиков. Та, тая глъвъ премахна защитата в собствен имот. Докато има такива пишмани ще има винаги такива проблеми. Тежко им горко на свесните хора в тая държава.

Дали е влезнал само с тази цел!?!? Но от друга страна, ако е така, тогава, ясно колко са възпитани питомците :(

Какъв интернат, какви деца!? От тия гаменчета трябва да се изстисква пот от тежък труд! Ако и тогава не кротнат- ежедневен бой до задебеляване на кожата! И да се потърсят родителите на копелетата да поработят и те, а не само да правят деца, от които хора не стават- цигански ген!

Госпожичке, първо се научи да пишеш правилно на Български думата СигОрно и тогава давай оценка за каквото и да било. И аз съм израстнал в такъв дом, да не би да съм престъпник,а? Но поне се научих сам да си решавам проблемите, без съд и съдия. Щом според мен нещо не е честно и правилно значи трябва да се поправи. И щом НЕ пиша от затвора значи съм бил прав в решенията си. Дорде умните се наумуват, лудите се налудуват .

ТЪП ПРОСТАКО,КАКВО НЕВЪЗПИТАНО ИМА ДА СЕ ГРИЖИШ И СИ ГЛЕДАШ РАБОТАТА.ОТИДИ ТИ ТАМ ОТ ПИСАНОТО ЛИЧИ ,ЧЕ СИ ТЪП И НЕВЕЖА.

СПОРЕД МЕН НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ТАКИВА ДОМОВЕ.НИКЪДЕ ГИ НЯМА.СЪЗДАЛИ ГИ БЕЗОТГОВОРНИ ЦИГАНИ И БЪЛГАРИ С ДОЛНО НИВО,ХВЪРЛИЛИ ГИ И АКО ЗНАЕТЕ КАКЪВ УЖАС Е ДА РАБОТИШ В ДОМ.МИЛИОНИ ДО МИ ДАВАТ НЯМА ДА ОТИДА.АКО ДЕЦАТА СА СИРАЦИ ОТ ПОЧИНАЛИ СВЕСТНИ РОДИТЕЛИ ДО,АМА НЯКОИ ГИ СЪЗДАЛИ БЕЗ ДА МИСЛЯТ,ЧЕ ТОВА НЕ СА ЖИВОТНИ,А ТРЯБВА ДА ГИ ВЪЗПИТАВАТ И ИЗДЪРЖАТ,А НЕ ХВЪРЛЯТ ГИ И ПЪЛНО БЕЗХАБЕРИЕ,А КОЛКО НЕРВИ ХАБИ ПЕРСОНАЛА С ТЕЗИ ИЗРОДИ НЕ ЗНАЕТЕ.ЕТО ТЕЗИ ХОРА СА СЪВЕСТНИ И ОТГОВОРНИ-ВЛЕЗЛИ СА ДА ВИДЯТ НАРЕД ЛИ Е ВСИЧКО ,А ТЕ ГИ ПРЕБИЛИ.СМЪРТ ЗА ТАКИВА МАЙМУНИ.НЯМА МЯСТО В ОБЩЕСТВОТО НИ ЗА ТАКИВА ИЗВЕРГИ/ДРУГ Е ВЪПРОСА,ЧЕ И ОБЩЕСТВОТО НИ Е БОЛНО НЕИЗЛЕЧИМО/.

Ами групата възпитаници е възпитана от възпитателите в дома, а охранителите също имат нужда от възпитание.

Трябва да направят затвори за пълнолетни само това е начина да се възпитат. За крайни хора, крайни мерки.

Такива като тези деца, трябва да им връчат по един 5 кг чук и в кариерата да чукат по 2т мозайка мозайка на ден и който не си изпълни нормата....бой до откат. И стига ги защитавайте...че са без родители и тем подобни, за възпитание и други, не могат за бъдат възпитавани и растът като потенциални престъпници...па да видим вечер ще имат ли време за лудории. Трябва да са полезни с нещо.

Аз съм убеден, че след 16 г. мангала ТРЯБВА да работи (и то по много). Това е единствения начин да се социализира...

тия са за панделата и да копат доживот или в армията и по мисии в ирак

Не виждате ли?Това драги форумчици е гражданско общество, което само решава проблемите си, когато няма кой друг да ги реши.Там в онзи приют безпризорните деца са направили онова, което целокупния български народ не му стиска да направи вече 20 години, въпреки очевадните посегателства от страна на своите възпитатели и надзиратели.Осъж постъпката, но към останалите от форума...ВЗЕМЕТЕ ПРИМЕР...

браво на децата поздравления да са живи и здрави

Абе щом са там тези деца,сигорно са много добри възпитани и прекрасни.За такива само Бой,да им дойде акъла....

ot tezi domove ob6to vzeto se vazpitavat i izlizat nasilnici i izvergi

Ами след като вече 20 години ВИПовете на държавата са разголени и разкрачени чалгарки и педераси, какво очаквате от такива деца?! За тях кражбите, разгулния живот, побоите, демонстрациите на груба сила и долни страсти съставляват цялата им представа за живота и ценностите в него. Дали са прочели една книга, или са видели нещо добро вкъщи или извън къщи? Едва ли. По-точно - не, никога не са виждали. И как да са се научили на добро и зло? А ако и тези възпитатели са педофили и откачалници, цялата работа е ясна - тайфата е скочила срещу врага! Ужас е ,че има такива домове и подобни отоншения, но това е нашата реалност, за огромно съжаление.

Тия охранители на по 70 години ли са?

Направете скинарите надзиратели? И Ще има ред - ой, ой, ой...

AXA! Vse pak sa bili i mako jentlemeni.

Нека полицията да су свърши работата, защото в тези заведения много често охранителите са разни извратени педофили и може момчетата за това да са гипребили. Не са чак толкова лоши тези деца, по някога са по-възпитани и по-добри от много други, които си имат семейства. Примври за това колкото искате.

Защо изобщо ги държат в домовете, направо да ги прехвърлят в затвора, че такива ако ги пуснат на улицата - жална ни майка!

А как е влязъл да провери? Леко отваряйки вратата или... Знаете ли как влизат някои - крак и тукат. Може в случая да не е така, ама..?

ПЛАЩАМЕ ДА БИЯТ ТЕЗИ КОЙТО ГИ ПОДСЛОНЯВАТ Я ГИ ПРАТИ НА КАРИЕРАТА ДА ВИДИМ ТОГАВА ЩЕ ИМА ЛИ СИЛИ ДА БИЕ

така ще бъде докато няма строги закони и съда не си върши работата.

Нека да пратят дечицата в каторга - строг режим, тежък физически труд и мизерна храна. Та да порабоят 5-10 години, за да си отработят спането, храната и грижите, положени за тях в пансиона...

Ходил съм там преди 1-2 години. Носихме им компютри. Малолетни престъпници... полицията които хване около Враца и ги кара там. Честно казано едвам изкарах 10мин там. Ужас.

a niakoi znali kavo e tarsil toi v poluno6t tam, a ako e niakoi izvraten? kak taka to4no sega sa re6ili decata da go nabiat????

то 14 годишните вече не ги е страх от нищо и то е ясно защо ЗАЩОТО само говорите и не взимате мерки ченгетата са същите разбойници катаджиите продължават да се крият и да правят засади да искат пари на хората то в тая натъпкана със селяндури София и да искаш да караш бързо не може светофарите държат червено по 1/2час и в 1.00 часа през ноща нали щяхте да слагате навсякъде камери КЪДЕ са ама стига сме питали нали ви избрахме сега да го духаме таратора пък вие всичко ще оправите КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО

a sigyrno li e che sa vleznali samo da proveriat dali vsichki sa tam ili za neshto drygo. proverka v polynosht........... samnitelno.

daite telefon za vryzka da se zapi6a za ohrana v toq zverilnilk... da vidim dali 6te ska4at taka mangalite gadni!

Дааааа , а критикуват Макаренко.

най тежкото престъпление на тоталитарния режим било че имало изправителни учреждения за малолетни моля ви се...ха ха ха

Прочетох заглавието така: Деца от интернет пребиха.... :)))))

koi znae kak se durjat s tiq momcheta tam,kato nishto da sa si go zaslujili...po tezi institucii e prieto da ne se gleda na chovek kato chovek a kato neshto 3-to klasno da ne kazvam napravo ne-choveshko

Храни куче да те лае?!

Какви са тези зверунгели?

Людоедната партия развъди циганите,ние търпеливо ги храним и жалим,а те за благодарност ни пребиват от бой,избиват ит.н.Да се кастрират всички цигани!Никаква милостиня за тия паразити!Да се приеме закон за защита на българите от малцинствата!Каторжн лагери за циганите и догановците!

АКО НА ТЕЗИ ГАМЕНИ КАЗВАШ БРАВО.НЕКА ТЕБ ДА ТЕ ПРЕБИЕ ГОСПОД.ТИ СЪЩО НЯМАШ ПРАВО ДО СИ СРЕД ЖИВИТЕ.