Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт
Борисов имал претенции към още министри. Имаше времена, когато на БСП премиерът им играеше хоро, когато бяха загинали в катастрофа войничета, припомни премиерът.
Обратно в новинатаКоментари - Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт | Днес.dir.bg
Коментари
Обшчайната практика в ГЕРБ е подаване на оставка "ако премиерът я поиска".Кога настъпи промяната?
Само, където ТИ ги поиска, за да не те обвинят, че електротехника на таблото с бушоните.
Но иначе има цензура, да не каже някой някоя истина. Трбябва да се говорят само лъжи. Да.
Бате Бойко ги говори като някой възрастен човек в селската кръчма. Пробллемът е, че му вярват!
Така си е , всички знаем че е доброЗорен акт :) Ха гледай новите пак да са от хората на ЦЦ и окончателно да ти резнат позицията .
Сегодня одежда фирмы Adidas есть одной из самых надёжных в мире. Вы вероятно сможете не колебаться в качестве товаров Adidas, так как она популярна во всех странах. Заказать кроссовки или одежду вы имеете шанс, если зайдёте на Adidas официальный портал. Там вы просмотрите большое количество новых кроссовок для молодых людей и девушек. На adidas-rus.ru вы в любом случае подберете какие-то интересные кеды для себя. Важно и то, что на ресурсе сезонно находятся скидки на предыдущие модели. Несмотря на то, что вся продукция вновь вышла, она быстро доступна на портале. В связи с этим [url=https://adidas-rus.ru/]Адидас[/url] дисконт интернет-магазин очень известен. Если вы желаете купить кроссовки на октябрь, лучше это сделать заблаговременно. Кроссы ADIDAS есть в интересующих вас цветах. Вы имеете шанс сделать бронирование сразу на несколько пар. У вас также доступна возможность заказать кроссовки одной модели, но в темных цветах. Все кроссы Adidas идут невероятно безопасными. Продукция Адидас популярная и известна в разных странах. Если вы захотите приобрести обувь Adidas в столице, сделать это просто. Требуется зайти на ресурс и найти интересующую вас модель. Вы можете произвести бронирование мгновенно на пару кроссовок. Покупая пять пар кроссовок, вы хорошо экономите. Вы можете забронировать кроссы из ткани или любого другого материала. Заказать женские классические кроссовки Adidas Если вы захотите заказать мужские или женские кроссовки Adidas на ресурсе официального интернет-магазина Адидас, у вас будет возможность приобрести кроссовки с значительной скидкой. Нужно выделить и то, что кроссовки есть в наличии как для января, так и для августа. Вы вероятно сможете купить как мужские, так и женские кроссовки любого размера в МО. Вы также имеете шанс заказать и купить кроссовки для баскетбола или пеших прогулок. У вас доступна вероятность заказать кроссовки со скидкой 10%. Для этого необходимо подписаться на новости, после чего вам будет активна скидка. Сейчас в Москве не так легко получить скидку на кроссы Adidas. Но, с содействием фирмы Адидас это стало доступно многим. ADIDAS официальный дисконт интернет-магазин в Москве На adidas-rus.ru вы можете заказать курьерскую доставку в любую необходимую вам точку Москвы. Сотрудники быстро всё делают в рабочие дни и вероятно могут доставить ваш товар вовремя. Для того, чтобы товар вам привезен был, необходимо оставить заявку на ресурсе. Вы также сможете установить связь с менеджерами и узнать всё по всем вопросам. Среди популярных моделей этого сезона известны ADIDAS NMD RUNNER. Очень популярны эти кроссовки в светлом цвете. Их реально использовать в разных целях. Кроссовки подойдут как парням, так и дамам. Необходимо выделить и ADIDAS TUBULAR. Эти кроссовки отменно подойдут для города. Вы можете в них также ходить в лес или отправиться в дальнее путешествие. Важно и то, что все кроссовки сделаны из отменного материала. Почти в каждой паре кроссовок стелька доступна с учетом антибактериальной прокладки. Новая технология была не так давно обновлена и уже известна у людей. Сегодня мужские кроссовки Adidas очень известны в сером цвете для весны и октября, а также в светлом для лета. Если вы стремитесь купить женские кроссы Адидас, вам следует обратить интерес на светлые цвета, а также на зеленые и синий. Если вы закажите кроссовки Adidas, вы сделаете правильное решение если зайдете на сайт - [url=https://adidas-rus.ru/]сайт adidas originals[/url] , эта обувь служит годами и вероятно может посодействовать вашим ножкам чувствовать себя хорошо. С помощью кроссовок этого производителя ваше тело также будет чувствовать себя хорошо, а оказать помощь в этом вероятно сможет официальный интернет-магазин компании. Не забывайте, что по всем моментам вы вероятно сможете звонить к администраторам известного бренда. Сотрудники проконсультируют и помогут подобрать нужный товар. Всю важную справку вы вероятно сможете услышать по 8(495)-532-35-45. Наша организация находиться по адресу Москва, улица проспект Мира 57 стр 1.
Оставките на вътрешния министър Валентин Радев, транспортния Ивайло Московски и регионалния Николай Нанков е поискал премиерът Бойко Борисов на извънредно заседание на Министерския съвет днес. В СТИЛ "КРЪСТНИКЪТ" ИМ Е НАПРАВИЛ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, КОЕТО ТЕ НЕ МОГАТ ДА ОТКАЖАТ. ЯВНО ТРИМАТА ГИ ДЪРЖИ ЯКО ЗА ТОП... ПАРДОН ЗА ШЛИФЕРИТЕ.
Абе боко задръж си вицовете за пред твоите дето и те на 100% не ти вярват че вече и без трета оставка си станал за смях... Престани боко да гледаш в миналото непрекъснато защото както се вижда преднамерено изпускаш настоящето което пък според умните хора говори че въобще не виждаш нищо в бъдещето..
Бокича е един жалък лъжец. Лошото е, че матряла наистина е лош и му вярва на глупостите.
Вчера Радев каза,че Батко му поискал оставка и той веднага я дал щото е неам си кво към ТЕРБ! Днес еднокнижният е с друга версия....
Разбира се, той им я поиска и те "доброволно" я дадоха. От това, а и от всички останали правителства на Бойко няма министър който сам (доброволно) да си подаде оставката, защото те нямат нито достойнство, нито чест за да го направят. Подават оставки само от главния главорез Бойко им я поиска, иначе могат да потънат до шия, но не подават оставка.
Нашият другар от Харманли се оля ,другари-за това ОТВЛИЧАЙТЕ ВНИМАНИЕТО,ЗАЩОТО КЛЕПОУХИЯТ НИ ТЪПАК СЕ ОХАРЧИ МНОГО!!!...
Налага се по няколко пъти да препрочитам измъчените опоти за словообразуване на т.нар. Ни премиер. И пак не схващам смисъла. Снимката е достатъчно полазателна- оял се е като за последно. Дано да е последно. Дано, но надали :(
Абе явно на Винету pr-ите са по глупави и от вожда , няма ли кой да му прошепне да говори по малко , че явно от шизофренията си мисли , че ние сме прости и безпаметни . И защо доброволно не напусне за пореден път управлението и да бяга някъде много далече , че тепърва ще бере големи ягоди .
На тоя наистина само простащината му е по-голяма от наглостта! Той наистина ли си вярва на всичките тия простотии! Та той е начело на държавата вече трети мандат, а преди това беше и един мандат началник на полицията, и кмет на София!!!! И все другите му виновни!!! Като си спомня как нагло лъжеше за антикомунистическото си потекло и репресирания си дядо.... Просто нагъл комуноиден мутро-милиционер!!!!
Все още има такива, които не са разбпрали, че ББ също е бил комунист и е бил убеден член на БКП, за разлика от Нинова, която набеждават в какво ли не. Ама то да искаш логично мислене у гербер е безнадеждна работа. Затова вече им запомних никовете и ги прескачам.
Другари -ДОБРЕ,ЧЕ МАШИНКАТА ЗА ПЛЮСОВЕ И МИНУСИ РАБОТИ В МОМЕНТА,САМО ВНИМАВАЙТЕ ДА НЕ Я повредите,ЧЕ АКО СЕ СЧУПИ-СПУКАНА НИ Е РАБОТАТА!!!...
Добрият войник Швейк с неговите "А по този повод се сетих как госпожа Мюлерова..." (нищо общо с повода) чете със завист този водопад от глупости. Няма такъв катил като чичо Тиквичка. Питат го за пътища, а оня за археология се обяснява. Че набута и Сърбия до Петрич. Уникум!
Явно ,ще трябва да помолим другарят РУМЕН ШЕРБЕТОВ да удари едно рамо ,илиПОНЕ ДА СВЕТНЕ С ПРОЖЕКТОРА,ако не му е изгоряла пак крушката!!!...
И аз това се питам. Ако вземе и се запъне някой министър, например Радев, и каже "Няма пък да си дам оставката!!!". К'во пра'йим тогава?Насила ли ще го изритат от правителството?
Да, бе доброволен, тоя да мисли, че му вярваме!!! Колкото му повярвахме за спора за паркомясто!!! Най-некадърният управник-мутра на всички времена за България !!!
Колко пари дава държавата за строежи, а колко наливат от Европа? Спри се вече с тоя нарцисизъм.
Слушали,едно и също ,а ние оак най бедни,умираме от нелекуване или от пътища с ,,нещо като асвалт,,няма правосъдна система,сега тия махаш ,ама на тяхно място пак същите боклуци ще поставиш,не е важно да е ,,експерт,а да е ваш човек,,Вече няма кой да ти се върже на празните приказки.А относно морето,нашето ,,всичко е бетон,водорасли,мазут,а лай ,аа.В Гърция,,море чисто ,плажове просторни,и шезлонги не по скъпи от хотел.Никой не ни манипулира,вие сами се издънвате всеки ден ,защото не искате да правите реформи и навсякъде в изобилие калинки