назад
Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт
Борисов имал претенции към още министри. Имаше времена, когато на БСП премиерът им играеше хоро, когато бяха загинали в катастрофа войничета, припомни премиерът.
Обратно в новинатаКоментари - Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018