назад
Жител на ”Тракия” моли общината за ”легнал полицай”
Жител на район "Тракия" отправя молба към администрацията, за полагане на "легнал полицай" пред блок 94.
Обратно в новинатаКоментари - Жител на ”Тракия” моли общината за ”легнал полицай” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018