Коментари - Жител на ”Тракия” моли общината за ”легнал полицай” | dnes.dir.bg
назад

Жител на ”Тракия” моли общината за ”легнал полицай”

Жител на район "Тракия" отправя молба към администрацията, за полагане на "легнал полицай" пред блок 94.

Обратно в новината

Коментари - Жител на ”Тракия” моли общината за ”легнал полицай” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари