назад
Пловдивчани протестираха срещу монопола на ЕВН
Около двеста души се включиха в протеста, организиран в Пловдив от ВМРО-БНД срещу монопола на ЕВН.
Обратно в новинатаКоментари - Пловдивчани протестираха срещу монопола на ЕВН | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018