назад
Спират далаверата с общинските жилища
Общината обмисля да спре продажбата на общински апартаменти на техните наематели, които работят във местни ведомства. Апартаментите ще бъдат давани за ползване от съответните общински институции.
Обратно в новинатаКоментари - Спират далаверата с общинските жилища | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018