назад
Роми разглобиха жп надлез над магистрала Тракия
Полицаи от Районно управление „Полиция” (РУП)-Раковски заловиха двама мъже от Шишманци непосредствено след извършена от тях кражба от жп надлез над магистрала „Тракия”.
Обратно в новинатаКоментари - Роми разглобиха жп надлез над магистрала Тракия | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018