Коментари - Училища се оплакват от рекет на ”нафтената мафия” | dnes.dir.bg
назад

Училища се оплакват от рекет на ”нафтената мафия”

Училищни директори се оплакват, че са притискани от частна фирма и общината да спрат газификациите на училищата, а да останат на отопление с нафта.

Обратно в новината

Коментари - Училища се оплакват от рекет на ”нафтената мафия” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари