назад
Училища се оплакват от рекет на ”нафтената мафия”
Училищни директори се оплакват, че са притискани от частна фирма и общината да спрат газификациите на училищата, а да останат на отопление с нафта.
Обратно в новинатаКоментари - Училища се оплакват от рекет на ”нафтената мафия” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018