назад
Учат децата в детските градини да се хранят здравословно
Започва втората част от кампанията за здравословно хранене в детските градини по график от общинския отдел "Образование".
Обратно в новинатаКоментари - Учат децата в детските градини да се хранят здравословно | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018