назад
Американците не използват Google, защото са във Facebook
Въпреки, че в рамките на седмица интернет търсачката реализира няколко обновявания на услугите си.
Обратно в новинатаКоментари - Американците не използват Google, защото са във Facebook | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018