Коментари - Outlook става отворен. Windows 7 - печели, IE - губи | dnes.dir.bg
назад

Outlook става отворен. Windows 7 - печели, IE - губи

Пазарните анализатори отчитат интересна тенденция, докато делът на Windows 7 нараства, браузърът Internet Explorer губи позиции.

Обратно в новината

Коментари - Outlook става отворен. Windows 7 - печели, IE - губи | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ами нормално е ейпълския браузър да спада, те с техните невиждани цени на хардуер с мак ос си е жив обир на клиентите. С цена на един мак купуваш обикновен лаптоп с двойни параметри дори може да ти остане за раница.

Изобщо не искам да минавам на Windows 7. Компютъра ми не е достатъчно мощен да поддържа тази система. Дизайна също ме дразни с тези големи прозорци тип "Vista". В момента се образовам на тема Linux. Мисля че за обикновенните ползватели върши добра работа. Освен това е по-стабилна система по отношение на "зависванията" и изисква двойно по-малко ресурси.