назад
Outlook става отворен. Windows 7 - печели, IE - губи
Пазарните анализатори отчитат интересна тенденция, докато делът на Windows 7 нараства, браузърът Internet Explorer губи позиции.
Обратно в новинатаКоментари - Outlook става отворен. Windows 7 - печели, IE - губи | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Изобщо не искам да минавам на Windows 7. Компютъра ми не е достатъчно мощен да поддържа тази система. Дизайна също ме дразни с тези големи прозорци тип "Vista". В момента се образовам на тема Linux. Мисля че за обикновенните ползватели върши добра работа. Освен това е по-стабилна система по отношение на "зависванията" и изисква двойно по-малко ресурси.