назад
Веселин Топалов е тренирал с българския Blue Gene/P на IBM
Гросмайсторът благодари на министър-председателя, разрешил достъпа до суперкомпютъра, който е държавна собственост.
Обратно в новинатаКоментари - Веселин Топалов е тренирал с българския Blue Gene/P на IBM | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
А Ананд с какво ли е тренирал? Ако този комп е дал съвет на Веско да не приема ремито в последната партия и да я загуби по-добре да го форматират.
Ми монтирайте му на момчето едно терминалче в тоалетната на ЦДНАто. Кой знае с какво китайско лаптопче се е мъчил...