Коментари - Apple отказа Microsoft и HP от таблетите | dnes.dir.bg
назад

Apple отказа Microsoft и HP от таблетите

Първо от Редмънт съобщиха, че се отказват от разработка на Courier, после и HP заяви, че спира Slate. Но RIM тайно готвят BlackPad.

Обратно в новината

Коментари - Apple отказа Microsoft и HP от таблетите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

три пъти го прочетох, нищо не разбрах...нещо за ддсто ли става въпрос?

както съм казвал и на други места - Apple не са много добри в продажбите на устройства с повече от един бутон.. Но виж тези с един бутон или дори без бутони са царе :-) Дано все пак останат компании, които произвеждат по-функционални устройства.