назад
Apple отказа Microsoft и HP от таблетите
Първо от Редмънт съобщиха, че се отказват от разработка на Courier, после и HP заяви, че спира Slate. Но RIM тайно готвят BlackPad.
Обратно в новинатаКоментари - Apple отказа Microsoft и HP от таблетите | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
както съм казвал и на други места - Apple не са много добри в продажбите на устройства с повече от един бутон.. Но виж тези с един бутон или дори без бутони са царе :-) Дано все пак останат компании, които произвеждат по-функционални устройства.