назад
Анализатори очакват оставки в Nokia
Акционерите в Nokia са недоволни повече от всякога - причината е ниската стойност на ценните книжа на компанията, в резултат на критиките към новия флагман - N8.
Обратно в новинатаКоментари - Анализатори очакват оставки в Nokia | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Ами как няма да са недоволни хората, в мобилебългария гледам нокиа х8 накефи ме искам да си го купя те идиотите недали цена нито в сайта на нокиа.ком и явно още не са го пуснали и на пазара. А Apple колко ифона пуснаха с кви ли не екстри по тях.