Коментари - Анализатори очакват оставки в Nokia | dnes.dir.bg
назад

Анализатори очакват оставки в Nokia

Акционерите в Nokia са недоволни повече от всякога - причината е ниската стойност на ценните книжа на компанията, в резултат на критиките към новия флагман - N8.

Обратно в новината

Коментари - Анализатори очакват оставки в Nokia | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари