назад
ИТ специалистите не харесват работата си
Експерти от водещи глобални компании за наемане на персонал сигнализират, че ИТ специалистите все по-масово работят без желание, пише CIO.bg, издание на IDG BG.
Обратно в новинатаКоментари - ИТ специалистите не харесват работата си | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Неизбежно явление, което върви с увеличаването на броя на ИТ компаниите, увеличаването на техния размер и прилагането на "конвейерния" принцип на работа...
Хората помъдряха и видяха че виртуалният свят е пълен фалш и не води до нищо добро и висят пред тъпите машини вместо да си живеят живота истински навън, сред природата, но за съжаление докато се опомнят и нея ще я няма
Азе батка съм бетонджийче, да додат при назе, работа бол и доволна, кинтите са къде 300 къде 400лв. кат има бачкане. С голем кеф одим на рабта.