Коментари - ”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар | dnes.dir.bg
назад

”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар

Австрийският всекидневник "Ди Пресе" помества статия под заглавие "България: неуспех на отмъстителния кръстоносен поход срещу социалистите" по повод проваления вчера импийчмънт срещу президента Първанов, съобщава БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - ”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ли сте? Да знаем как е правилно да ви наричаме, де! Щото комунисти не сте, ама комуняги - може! :D

Успокой топката! На кого се опитваш да угодничиш, прехвърляйки вината от болната на здравата глава? Коментарът ти е обида за собствения ти интелект. Сори!

Накой накога беше казал че сред комунистите имало човекоподобни. Трябва да е било вного отдавна и са измрели. Дарвин е сбъркал. Мичурин го е поправил и присадил на годното-негодно. В Правец паланка, сред колибарите има бюст на вожда им Ташо Лигата. За да го почитат му се кланят и курбан му слагат: цял един български народ!

Няма нужда да им плащат. Като видят усмихнатите физиономии на двамцата и ако са прочели тук там някоя финансова сводка за държавицата ни, журналистите сами са хукнали към компютрите си.

То понеже тези 155 изразяват собствено мнение, а не заповед от ББ...айде стига ГЕРП е като СС...

Открийте разликата между червените в Австрия и България. ........няма такава, говорим за едни и същи откраднати пари

Много жалък е ББ в напъните непременно да се харесва на свои и чужди, дори се хвали наляво и надясно незнайно с какво. Дали направи антикризисни мерки-не, направиха ги синдикатите и работодателите. Сега ще идват от Америка и ЕС да му стъкмят здравната и пенсионната реформи, а той ще слушка и ще изпълнява, защото само това може. С това ли се гордеете скъпи драскачи, дето нямате и грам мозък да поразсъждавате малко? Велик бил, с какво по-точно, можв ли някой да се повали, че за 9 месеца нещо се е подобрило? Може, ама на кукуво лято. МАЛОУМНИЦИ!!!

Това е платена от правителството на Станишев публикация в "черния" Ди Пресе...(пояснения за цветните политически привърженици-черни са десните политически партии, червени са...ясно е кои са те). Неспоменатата в тази инфо статия от 01.04.2010 на Дойче Веле (германска обществена и държавна медия, за сведение на незапознатите), която е озаглавена "Борисов-натам където сега е царят?" и е още по-жлъчна и пренебрежително пояснителна сигурно пък е платена публикация на немските комунисти от времето на Лайпцигския процес срещу Георги Димитров!? Не е ли по-близичко до ума на нормалния човек, че това са "дружески" намеци и "закачки" побутващи заблудената овца да влезе отново в правия път? Не бива да се забравя и тази от 31.03.2010 със заглавие - "Политическият меден месец на Борисов свършва" надълго и нашироко обясняваща спада в доверието, липсата на търпение и питащаКолко търпение още? - цитат на германският евродепутат от партия ХДС Елмар Брок, отново възможно най-дясната партия в Германия.

а на кой вярваш? на бойкувите плямпаници ли??? хахахахаха

Боли ме ... каква е разликата между социалистите в БГ и тези тук в АТ. Важното е, че народа тук в Австрия живе хиляда пъти по-добре. Включително и аз. п.с. Бойко и неговата глутница кухи кратуни ще довършат полуживата България.

Разчиствачът доста селективно пипа и все за малки престъплания, големите не се пипат.. Европа не е вчерашна, всичко вижда и чува.Европа от Втората световна война до сега не познава такъв грабеж, каКъвто се извърши в България, нито с такава мащабна корупция, ДОКАРАЛИ НАРОДА НИ ДО НАЙ-БЕДНИЯ И ОГРАБЕНИЯ В ЕВРОПА...Европа цяла нази гледа И СЕ СМЕЕ!

Плюсчета +++, ти ме фърли в транс, такова невежество не бях чел!!!! "Червените в България" нямат нищо общо с червените в Австрия. "Червените в Австрия" не са обвинение от Втората световна война до сега в нито един опит за корупция!

ФОРУМИТЕ НА ДИРА СЕ ПРЕВРЪЩАТ ВСЕ ПОВЕЧЕ В МОНОПОЛНО ВЛАДЕНИЕ НА ГЕРБЕРСКИТЕ ПЛАТЕНИ ДРАСКАЧИ И ОТБЛЪСКВАТ ХОРАТА ДА ЧЕТАТ И ПИШАТ В ТЯХ.

"Ди Прасе" какво така се разквича. Тоя Бойко е неуправляем. Както ги е почнал наред нашите червени приятели току се разкрие колко капитали изнесе бихшата номенклаура в Австрия. Квик-Квик- дизе недопустимише! Другите ни още по-червени и още по-приятели от по-на изток да вземат незабавнише меркише и да изнесат производството на Лукойл от България. Пролетарии от всички страни .....

Господин Борисов. Спрете платените писачи по форумите. Освен че е прозрачно, вече е и жалко. Ако не можете да запазите достойнството си ПОНЕ запазете достойнството НА ДЪРЖАВАТА на която сте премиер- надявам се не още много

седерастите комуняги ли сте? Да знаем как е правилно да ви наричаме, де! Щото комунисти не сте, ама комуняги - може! :D

Как може Бащицата да губи чар.Токова твърдение е нагла провокация.Гадните комунисти са превзели и чуждите медии.А Бойко е слънце.Той е бог.

Цецо я прати качулките да ги натръшкат тия от Ди пресе.Приложи им една наша преса да се научат как се пише неласкаво за нашия Цезар.Той не каза ли че са му писали шестица.Какво си съчиняват сега че губел чар.Възможно ли е изобщо това.

Ди Пресе не споменава за ИЗПИРАНЕТО на парите на НАРОДНА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ от Огнян Дойнов, Андрей Луканов...и прочие членове на Политбюро на БКП. На Австрия се отразиха толкова благоприятно "червените пари" от СИВ, че тъгата им по миналите години е разбираема. Бойко Борисов може да е загубил чарът си, но ако успее да осъди и вкара Станишев, Първанов и т.н. грабители на националните капитали, заслужено ще остане в аналите на историята не като Боко-тиквата, бодигард на ТодЪр Живков, а като БОЙКО БОРИСОВ. ГОСПОД ОТ КРЪСТА, ДА МУ ПОМАГА. АМИН!

но и на ко.партньорите им.

Вуте, малоумни мой селяндурино. Ако от България се изнесе Лукойл, т.е. най-големия български данъкоплатец за всички нас ще настъпят доста тежки времена. Не само поради рязкото спадане на приходи в бюджета, а и поради съсъпването на много фирми паботещи в момента около Лукойл, Бургас. Не ми се говори за хилядите семейства, които се издържат от дейности свързани с произвоството в Лукойл, а и самите служители и работници във фирмата. Аман от вманиачени по дадена политическа партия идиоти, които си използват главите само за носене на шапки, но не и за мислене.

Ако Австрия каже "А" за изпраните "червени" пари, ще трябва да каже и "Б" за изпраните "сини" пари, а след това по цялата азбука за всички грабежи тук. Само че това не е работа на Ди Пресе, а на други едни органи, дето само трябва да бъдат задействани. Купонът предстои, споко!

...дотук добре - Борисов да си ходи - кусури дал бог. Да видим сега какво всъщност предлагате като алтернатива? Може би... 1. Стоп на това което прави - без арести, без обвинения, без търсене на отговорност от предишно крадене, без тристранни разговори, без никакви мерки 2. Веднага да започне... какво ? Моля конкретно! Предполагам първото ще е да вдигне пенсийте и заплатите... продължете нататък...