С военни почести изпращат Петко Йотов
С военни почести ще бъде изпратен полковник Петко Йотов, дългогодишен директор на Военно-историческия музей, в последния му земен път.
Обратно в новинатаКоментари - С военни почести изпращат Петко Йотов | Днес.dir.bg
Коментари
Мир на праха му.Освен,че беше истински българин,милеещ за България той беше прекрасен баща,съпруг и дядо.Благодаря на Бога,че ни даде прекрасен пример за истинско семейство!!!!!
бог да го прости както се казва,българия изгуби още един от малкото останали патроити и истински голям човек!когато се появеше по телевизията и млади и стари го гледаха със затаен дъх!поклон!
Сбогом Приятелю! Сбогом Българино! И кажи на оня горе, че колкото и велик войн да е бил Сюлейман, за негов паметник на българската земя място няма!!!!!
Поклон на полк. Петко Йотов!Срещите с него винаги са били незабаравими. Благо му за уроците по родолюбие. Вечна му памет! Почивай в мир.
Почина един велик Българин.С кончината на полк Йотов България загуби един от най-големите си патриоти/родолюбзи/ Дълбок поклон.
Българио на колене првд паметта на великия ти син! Спи спокойно вечния си сън бай Петко, докато лма българи в България делото ти ще се помни! Поклон и вечна ти памет!
Винаги ми е били интересно да го слушам!Разказваше за нашата история достъпно,увлекателно с любов и патриотизъм!Поклон!П в мир!
AKO WSI4KI OBI4AHME BULGARIQ TOLKOWA MNOGO I S TAKAWA JAR I GORDOST RAZKAZWAHME ISTORIQTA ,BULGARIQ 6TE6E DA BADE DRUGA ,DALBOK POKLON PRED SWETLATA MU PAMET
Бог да го прости този велик българин...остави трайни отпечатъци в историята на България, емблематична фигура и беше весел и забавен човек...почивай в мир приятелю...чакай ни там горе на небето, ние ще дойдем, това е единствената истина на тази земя че всички ще се съберем там горе....
Поклон бай Петко!Срещите с теб винаги са били незабаравими.Ежеднев ще бъде по-сиво без теб.Почивай в мир.
Поклон и дано душата му да е щастлива сред душите на героите за които той ни разказваше...
Слушал съм неговите лекции като курсант във ВНВВУ през далечната 1976г. Такава обич и преклонение никъде другаде не съм усетил, както в неговите разкази и лекции. Поклон пред паметта на един голям Българин и родолюбец!!!