Коментари - Направиха фоторобот на атентатора на ”Невский експрес” | dnes.dir.bg
назад

Направиха фоторобот на атентатора на ”Невский експрес”

Специалисти са съставили фоторобот на мъж, заподозрян за участие във взривяването на "Невския експрес", предаде ИТАР-ТАСС, като се позовава на източник от правоохранителните органи.

Обратно в новината

Коментари - Направиха фоторобот на атентатора на ”Невский експрес” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

В електроното издание на в.Правда и Известия го има публикуван гози фото робот.Ако рижата коса се замени със чер цвят нарисуваното напълно съответства на Ахмед Доган

Далипьк него е видял някой елен в тайгата?

а при нас съдят кондукторите.

и хората си правят - познайте какво - БАРБЕКЮТА. после лайнеметите от САЩ да не говорят лошо за Русия.

Е защо не казват коя американска или англиска лаборатория са използвали за да го направят и най вече колко са платили

Да, мюсюлманин. И нашите ще станат такива след промиването на мозъци. На всеки свързан с радикалния ислям на територията на България трябва да се отнема българското гражданство, конфискация на имущество и изселване. Това е пътя, за да не се почерняме.

videh snimkata i misla che tva e saseda ot 8-mia etaj. vinagi mi se e struval terorist. sha zvanna na bat boiko

В електроното издание на в.Правда и Известия го има публикуван гози фото робот.Ако рижата коса се замени със чер цвят нарисуваното напълно съответства на Ахмед Доган

Далипьк него е видял някой елен в тайгата?

а при нас съдят кондукторите.

и хората си правят - познайте какво - БАРБЕКЮТА. после лайнеметите от САЩ да не говорят лошо за Русия.

Е защо не казват коя американска или англиска лаборатория са използвали за да го направят и най вече колко са платили

Да, мюсюлманин. И нашите ще станат такива след промиването на мозъци. На всеки свързан с радикалния ислям на територията на България трябва да се отнема българското гражданство, конфискация на имущество и изселване. Това е пътя, за да не се почерняме.

videh snimkata i misla che tva e saseda ot 8-mia etaj. vinagi mi se e struval terorist. sha zvanna na bat boiko