Коментари - Хванаха и Патицата в хайката срещу автокрадците | dnes.dir.bg
назад

Хванаха и Патицата в хайката срещу автокрадците

Снощи при специализирана полицейска акция около 20,30 часа в Банкя е задържан емблематичният автокрадец с прякор Патицата.

Обратно в новината

Коментари - Хванаха и Патицата в хайката срещу автокрадците | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Утре ще ги пуснат .Я първо изловете корумпираните съдии и ги вкараите в затворите пък тогава хващайте крадците и убийците...

Браво бе! Преди време някаква патица май бяха утрепали ама сигурно сега е възкръснала, та пост мортем са я и хванали. Или пък има много патици и сега им е сезона? Само патичарите няма кой да закачи, че те режисират театрото.

Ясер е казано - у нас кражбите и престъпността само се регистрират. Е след като се осчетоводят и средства по регистрацията-на раследващи,съдии. И веднага на свобода-до следващата регистрация.

Браво! Сега е ред на Кокошката, Пуйката, Магарето, Козата, Вола, Кучето, Котката и т.н....

Mdamm, ama sydyt vse oshte e dosta nezavisim i vzima naistina nezavisimi reshenia, spriamo tova kakvo e izvyrshil prestypnikyt !

Grablivite patici triabva da se otstrelvat, a ne da se zadarzat. Sled kato vaprosniat recidivist e bil izvesten na poliuciata, zashto e bil ostaven da krade i bezchinstvuva? Pitam i znam otgovora, zashtoto darzavata e na chervenite banditi i mafioti.

и това също както вече редовно се провеждат и полицейските операции в страната за контрол НАД спазването на обществения ред, отбелязват още от МВР. Без коментар.

А, така, строши и уя на мафията, Цветанка. Ще ти осигуря и една кофа вазелин, че да не ти се цепне гъзо.

И ако това е изречение - четете внимателно - И.Р. на 36 години, с прякор Патицата, е задържан за 24 часа. По негови самопризнания е открит и изоставеният автомобил на територията на София. е бил задържан криминално проявения И.Р. на 36 години, с прякор Патицата. Мъжът е известен на полицията с множество криминални регистрации за кражби, както на автомобили, така и на вещи и части от тях. Направо да полудееш!

Мъжът е известен на полицията с множество криминални регистрации за кражби, както на автомобили, така и на вещи и части от тях ЗАЩО НЕ Е ОСЪДЕН И ОТДАВНА ДА ТЪРКА НАРОВЕТЕ? Защото си плаща където трябва ли?

Georgi Bokov - tova e 4ovekat

На новото правителство приоритет са му приходите за да има повече за лапане. Не че старото боше слънце - нали затова го сменихме... но, Но поражда се въпроса: С по-добро ли го сменихме? И защо, по дяволите, хора като Милен Велчев, Ники Василев, Симеон Дянков и т.н.т. зарязват кариера и доходи /от по 8-10 хил. долара/евро и остават на 500 евро заплата у нас?! Или крадат или са луди. И в двата случая не ги искам в управлението на родината ми!

Цецо пак обслужва богатите и екс СИК/ВИС средите - бедните нямат коли за по 300 000 хиляди без застраховки, а имат морги за по 2000 лева с пълно каско за 300 лева. Абе Цецо, щерката има бал тази година и искам да затворя Цариградско за 1 ден, че да ме запомнят всички от кварталите ! Колко ще ми вземеш ? така като за стар приятел от ВИФ, заедно ходихме на стол !

Da ne e bil na gosti v Bankia na Bate Boiko?????????

VIE STE EBATI JALKITE KUKI, HVANALI NEKAKVA SI MISHKA.AMI DOGAN VE KURVI

еми като сте го знаели че е емблематичен защо е на свобода....помияри

значи може и да работят

На мен ми е известен само един емблематичен крадец-Арсен Люпен. А нашенските обирджии са си просто обирджии. Дори и до вагабонтин няма да дораснат. Ние обаче какво сме виновни, че свъпросните се множат като мухи на екскремент. Ние сме глупаво търпеливи. Крадат ни, разделят ни на територии, поставят се над нас....Патицата. Локума. Сарделката. Бонелката..Да ги натоварят на една гемия и да ги стоварят на някой остров. Това са паразити. А ние само се чешем вместо да ги измием и да ги оставим да изтечат с мръсната вода.

сега като са ги хванали хич й да не ги пускат вече навън!

Каквото и да направиш - задържат те само за 24часа и те пускат! Евтиния! Как да не станеш дилър, сводник или крадец в тая сбъркана държава?

Сега Патицата на фурна-задушен и на шиш завъртян, аман от педали като него...

TAKIVA BOKLUTZI TRIABVA DA SE OTSTRELVAT KATO ZAITZI... NEKA GO NABARAM SHE MU RAZKATAIA SEMETO NA TOIA BOKLUK

На тия пишлемета да им разпертушините перушината и да им разгонита фамилията!Гадове и мародери, тръгнали да крадат на хората купените с отделяноно от залъка амтомобили......Това не са българи, какво ти - това не са мъже! Сигурно най-ученият е недозавършил 8-ми клас. Веднага - на съд по бързата процедура и да си отработят цял живот, връщайки на хората откраднатото като заработка в пари или да ги пращат с конвой да им ремонтират къщите и да прекопават ниви и градини. Гадове!

Много добре! Айде сега и СЪДЪТ да си свърши работата и всички боклуци в панделата!

Е ББ направи един сигурен квартал в София;-))))Да не би той да живее там?;-)

ТОчно така, Цветанов, строши гръбнака на мафията в МВР.

Утре ще ги пуснат .Я първо изловете корумпираните съдии и ги вкараите в затворите пък тогава хващайте крадците и убийците...

Браво бе! Преди време някаква патица май бяха утрепали ама сигурно сега е възкръснала, та пост мортем са я и хванали. Или пък има много патици и сега им е сезона? Само патичарите няма кой да закачи, че те режисират театрото.

Ясер е казано - у нас кражбите и престъпността само се регистрират. Е след като се осчетоводят и средства по регистрацията-на раследващи,съдии. И веднага на свобода-до следващата регистрация.

Браво! Сега е ред на Кокошката, Пуйката, Магарето, Козата, Вола, Кучето, Котката и т.н....

Mdamm, ama sydyt vse oshte e dosta nezavisim i vzima naistina nezavisimi reshenia, spriamo tova kakvo e izvyrshil prestypnikyt !

Grablivite patici triabva da se otstrelvat, a ne da se zadarzat. Sled kato vaprosniat recidivist e bil izvesten na poliuciata, zashto e bil ostaven da krade i bezchinstvuva? Pitam i znam otgovora, zashtoto darzavata e na chervenite banditi i mafioti.

и това също както вече редовно се провеждат и полицейските операции в страната за контрол НАД спазването на обществения ред, отбелязват още от МВР. Без коментар.

А, така, строши и уя на мафията, Цветанка. Ще ти осигуря и една кофа вазелин, че да не ти се цепне гъзо.

И ако това е изречение - четете внимателно - И.Р. на 36 години, с прякор Патицата, е задържан за 24 часа. По негови самопризнания е открит и изоставеният автомобил на територията на София. е бил задържан криминално проявения И.Р. на 36 години, с прякор Патицата. Мъжът е известен на полицията с множество криминални регистрации за кражби, както на автомобили, така и на вещи и части от тях. Направо да полудееш!

Мъжът е известен на полицията с множество криминални регистрации за кражби, както на автомобили, така и на вещи и части от тях ЗАЩО НЕ Е ОСЪДЕН И ОТДАВНА ДА ТЪРКА НАРОВЕТЕ? Защото си плаща където трябва ли?

Georgi Bokov - tova e 4ovekat

На новото правителство приоритет са му приходите за да има повече за лапане. Не че старото боше слънце - нали затова го сменихме... но, Но поражда се въпроса: С по-добро ли го сменихме? И защо, по дяволите, хора като Милен Велчев, Ники Василев, Симеон Дянков и т.н.т. зарязват кариера и доходи /от по 8-10 хил. долара/евро и остават на 500 евро заплата у нас?! Или крадат или са луди. И в двата случая не ги искам в управлението на родината ми!

Цецо пак обслужва богатите и екс СИК/ВИС средите - бедните нямат коли за по 300 000 хиляди без застраховки, а имат морги за по 2000 лева с пълно каско за 300 лева. Абе Цецо, щерката има бал тази година и искам да затворя Цариградско за 1 ден, че да ме запомнят всички от кварталите ! Колко ще ми вземеш ? така като за стар приятел от ВИФ, заедно ходихме на стол !

Da ne e bil na gosti v Bankia na Bate Boiko?????????

VIE STE EBATI JALKITE KUKI, HVANALI NEKAKVA SI MISHKA.AMI DOGAN VE KURVI

еми като сте го знаели че е емблематичен защо е на свобода....помияри

значи може и да работят

На мен ми е известен само един емблематичен крадец-Арсен Люпен. А нашенските обирджии са си просто обирджии. Дори и до вагабонтин няма да дораснат. Ние обаче какво сме виновни, че свъпросните се множат като мухи на екскремент. Ние сме глупаво търпеливи. Крадат ни, разделят ни на територии, поставят се над нас....Патицата. Локума. Сарделката. Бонелката..Да ги натоварят на една гемия и да ги стоварят на някой остров. Това са паразити. А ние само се чешем вместо да ги измием и да ги оставим да изтечат с мръсната вода.

сега като са ги хванали хич й да не ги пускат вече навън!

Каквото и да направиш - задържат те само за 24часа и те пускат! Евтиния! Как да не станеш дилър, сводник или крадец в тая сбъркана държава?

Сега Патицата на фурна-задушен и на шиш завъртян, аман от педали като него...

TAKIVA BOKLUTZI TRIABVA DA SE OTSTRELVAT KATO ZAITZI... NEKA GO NABARAM SHE MU RAZKATAIA SEMETO NA TOIA BOKLUK