Коментари - Времето остава топло поне до Никулден | dnes.dir.bg
назад

Времето остава топло поне до Никулден

През оставащите дни до края на месеца времето няма да претърпи големи изменения и ще остане с няколко градуса по-топло от обичайното за сезона.

Обратно в новината

Коментари - Времето остава топло поне до Никулден | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

perfekt

Ураааааааааааааааааа

добре че беше бб, да ни оправи и времето

Нека си вали на Север на нас така ни е екстра, че по-малко дърва отиват, парно, въглища, брикети, ток, газ и т.н.

То е като лято но парното си работи

Сега някой ще се изцепи, че в края на Ноември е напълно нормално да е 20+ градуса. То вярно, че стана обичайно да няма сняг по Нова Година както стана преди няколко години ама май не беше 20 градуса.

Напред братя за риба,вече е времето на щуката ,булките да го ду......т !

xaide za riba:)

Е ТОВА Е ЖИВОТА.ЕНЕРГОТО ЩЕ ФАЛИРА. ЩЕ СЕ РАДВАМ ОТ СЪРЦЕ.ДА ЖИВЕЕ ТОПЛОТО ВРЕМЕ.УРА-УРА-УРА.

Ужас!!!!

Ромите казват така кал да и , дъш да и , лошу време да ней

iskam liato

Абе така си е супер времето ама дали няма да ни излиза през носа след това :)

хубаво ама и грипа му е много добре така

ББ разпореди: до 31 март само топло време! Иначе...

Предлагам да се подкрепи глобалното затопляне. Изхвърляйте повече газове в атмосферата. Англичаните на дъжд са свикнали ;-)

ама от тези аномалии догодина ще ядем..............