39-годишна жена почина от новия грип
Жена на 39 г., заразена с вируса A (H1N1), е починала в отделението по анестезиология, реанимация и интензивно лечение към многопрофилната болница в Пазарджик.
Обратно в новинатаКоментари - 39-годишна жена почина от новия грип | Днес.dir.bg
Коментари
hahahahahahahahahaha .... ne zaslujava daje komentar, shtoto shte padna ot smqh, bahti neukite hora
Хората не разбират простичката и ясна истина,а тя е следната: 1.Да няма наднормено тегло!! 2.Да се спортува,като лекото и почти редовно бягане в парка,без натоварване е задължително,както и тежка атлетика,като при мъжете и жените е различно в техните силови килограми,редувания, упражнения,уреди,общ минути на 1 занятие и т.н... 3.Да се яде по възможност качествена храна,умерено дъвчене и максимално допустимата граница на ситост,когато светнечервената лампичкасе спира!! 4.Витамини като Ц е в най-големи количества,като се няблегне най-много на гроздето,ябълките,мо известните цитрусови плодове,МЕДА!,ВИНОТО всякакви настинки,грипове,бро смущения,които отслабват имунната с-ма се яде,яде,яде,яде,яде, в сурово състояние поне 2-3 пъти в седмицата ако искаме да си направим един много як титаниев щит с/у вирусите,бактеролоци форми и микробични елементи!!! Спазват ли се тези неща,то гаранцията че ще живеете и след като се пенсионирате,дори и много след това е налице!