Двама делтапланеристи паднаха от 60 м и загинаха
Двама делтапланеристи са загинали при инцидент край село севлиевското село Горна Росица, област Габрово.
Обратно в новинатаКоментари - Двама делтапланеристи паднаха от 60 м и загинаха | Днес.dir.bg
Коментари
До До риски бизнес (21.11.2009 г. 22:50ч.) & до риски бизнес (21.11.2009 г. 22:05ч.) (21.11.2009 г. 22:53ч.), тъпанари не пия ракия, не слушам чалга, не работя в обор като вас! И когато се размажете, разбира се, че на мене не ми пука. Генетично увредени български идиоти!
Браво бе гъзари, това с ЛЕТЯЩОТО БРАТСТВО върши ли работа с мацките ? Трябва и аз да пробвам. Откъде се купуват тези Делта-каквото-е-там ?
Колега, ти да не си Бойко Борисов, че да определяш кой да коментира ? Аз доста неща съм видял и още доста ще видя, за разлика от сещаш се кой... Може и аз да съм правил подобни щуротии и с времето да съм се убедил, че не си струва - както се вижда от описания по-горе пример. Не си в изгодна позиция точно в момента за спор по темата струва ми се.