Дянков: Излизаме от кризата през май
България ще излезе от кризата около май, коментира в отговор на въпрос на БТА в Плевен финансовият министър Симеон Дянков.
Обратно в новинатаКоментари - Дянков: Излизаме от кризата през май | Днес.dir.bg
Коментари
Спомням си че преди този икономически гений министър на финансите беше друг умнк дошъл от Англия който докато беше министър реши кризисните моменти на цялото си семейство за 100 години напред естественно за наша сметка!Като го гледам тоя другар с написаната диагноза на лицето ,ми става кофти защото не мисля че държавният бюджетможе да издъожи още един финансов гений !
Дянков живее в резиденция Бояна, не плаща режиини( ток, вода), не плаща мобилни телефони, не плаща храна. Тук той е на социлно отглеждане. Ползва всякакъв транспорт без пари за лични нужди,и спестява. Не дава пари за здравна затраховка у нас на себе си и семейството си,пълен рай. И обижда наред. Последно журналиста от Дарик. При Дянков или си виновен ( без доказателства като при Сталин) или не му е по вкуса. Обидно е. Защо не се държи така в САЩ? Колегите журналисти от Грузия доста неща разказват за него.
Комуниста дойде на работа - Коментарите вече не излизат. Пък после не трябвало да ги уволняват