Коментари - Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка | dnes.dir.bg
назад

Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка

В болницата в Бургас днес е починала 27-годишна родилка, заразена с вируса A(H1N1). Бебето е извадено и е добре.

Обратно в новината

Коментари - Родилка умря от грипа, мъж издъхна в линейка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Скоро ще има новини от сорта: Вкараха бременни в лудница!

domashni uslovia tuk, domashni uslovia tam ... spored men dori i da e imalo neadrekvatna reakcia na dyrjavata, za da predupredi horata za tozi virus, drug osnoven faktor, e che horata ne hodiat na lekar. A tova si e syvsem drug problem ...

защо лекарите допущат момент в който рискуват живота на родилката може би в такъв момент е редно да махнат бебето и веднага да започнат със силни лекарства да лекуват родилката защото при бряеменност се съобразяват заради плода

в окръжна болница мое ли да ми ядат лайната

ДАВАМ НАГРАДА НА ДИР-А ОТ 50 000 ЛЕВА, АКО ЕДИН ДЕН НЕ НИ ЗАЛИВАТ С ОТВРАТИТЕЛНИТЕ СИ НОВИНИ' !

Bebeto e IZVADENO...........? Stranno slovosqchetanie..... veche sviknahme s vsichko.....

veski den po4inali 6to vse v burgas??????

Да бе 2К/ден....Вий толко $ на снимка не сте виждали.......

И аз това се питам - всички починали са Бургас. Или там са най-болните, или са най-нелекуващите се, или... в тая болница са най зле...

много интересно драги съграждани,защо в последните дни само в Бургас има смъртни случаи,замислете се ...да сте чули за подобни случаи в другите градове,а в София,защо всеки трети бургазлия бяга в София за изследвания или заради грешна диагноза,поставена от нашите лекари?Може би на всеки му се е случвало да се главоболи от некадърността на много от нашите лекари в града.

2 sa malko izpisvaite po 3 hilki

ти виждал ли си скоро бургаската болница? особено аг-то???

Аз се надявах PR кампанията на грипа вече да е отминала... Но не, парите движат света!

Как няма да умират, това все пак е известната с далаверите си бургаска болница

Ей писна ми честно... повече никви новини нема чета ... само побърквате народ ей... кажете нещо хубаво бе журналите... на тва ли ви учат да сте черни хроники мама му стара не ви ли писна... Бог да ги прости урелите и да намерят покой ама кажете нещо хубаво стига с тия гадни новини ....

то в бургас и лекарска помощ да потърсиш е все едно да се лекуваш сам.

Аз ли се бъркам нещо или повече в Бургас стават инцидентите? Дали пък болничната помощ там не е наред ?

Бягайте от Бургаските болници !

Незнам какво се случва,как живеят спокойно бременните жени в Бургас?Това е ужасно,за 3-4 дни колко смъртни случая стават в тази болница,и никой не казва тези жени имали ли са придружаващи заболявания,късно са потърсили помощ или просто наистина болницата в Бургас нещо не си върши работата,и защо съобщават за 2000 лв.струвало лечението и какво от това като резултатът е плачевен.Аз като бременна жена почти в 8 месец просто изпадам в паника,значи ли че всяка бременна пипнала грипа умира....Моите искрени съболезнования на близките

крайно време е правителството да ваксинира и сложи под карантина всички бременни жени. щом са податливи на този грип - бъдещите майки трябва да си седят в къщи, а не да ходят на работа.

Компанията пуснала ваксина против свинския грип е пуснала и самия вирус. Същото се отнася и за много други вируси. Има съмнения, че и спина е пуснат нарочно.

О да от тях 1500 в джоба на докторите казват като ни плащате малко ще крадем!!!Поне да бяхте кадърни нямаше да ме е яд!!!

В Бургас единственото решение на проблема за съжаление не е в ръцете на местните хора. Единственото решение е да се реформира здравната каса и парите да следват пациента. Като той самият да има право да избира лечебно заведение. Тогава уверявам Ви, тогава ще видите, че може и по добре. А относно Бургас, тук при нас лекарите се занимават с всичко друго но не и медицина. Справка (общински съвет). Рушвета в болницата е традиция. Крепко здраве на всички и дано не Ви се налага да Ви лекуват тук.

за лекарите в бургас се носят цели легенди. Всеки път като отиваме да почиваме на южното черноморие, се моля да не се случи нещо та да се наложи да попадна в ръчичките им....

За БОГА бягайте от Бургаските Болници!!!! Изтърваха толкова народ!!!!!

Никой не бърка, в Бургас болницта е като морга, влизаш и се молиш да излезеш жив лекарите са и некадърни и с гадни характери, просто спирайте цигари и алкохол яжте непреработени храни, спортувайте и гледайте по-малко да боледувате

До Ама...точно хората с по-силна имунна система боледуват по-тежко.Това е поради специфичните особености на вируса.

мдам що ли не съм учуден че умират родилки. Германия е закупила 50 милиона броя противогрипна ваксина за населението си а нашите мили управници ги боли КУРА за тъпия народец. Нали искахте демокрация и плюрализъмъ ето ви ги . Бай Тошо бил тъп селянин а? Ами тоя дебеловратия олигофрен какъв е?

Начетох се на компетентни мнения досега - изтървали били толкова хора. Никой не ви казва, че тръгне ли веднъж грипната пневмония - нищо не я спира. Да не мислите, че медицината е всесилна? И в другите градове има смъртни случаи ама не ги съобщават.

Искам отдавна да кажа, че бургаската болница трябва да се закрие!!! Наистина е така! Сега не мога да описвам много примери, но преди 3 год. щях да умра в болницата след жлъчна операция и добре, че набързо отидохме в София и там оправиха поразиите на бургаските лекари. През лятото моя близка получи тежък инсулт и вечерта в спешното на болницата я изгониха, че няма данни да я приемат - това го написаха черно на бяло, защото скенера им не работел и не можели да й направят снимка, за да установят дали има инсулт!!! веднага я заведохме в частната клиника Лайф и там за половин час и скенер направиха и нужната терапия и на другата сутрин жената вече беше живнала, и сега е добре. И сме благодални, че не я приеха в болницата, защото сега просто нямаше да е жива... гова е бургаската болница, а да не ви разказвам как се краде там, защото имам доста информация. ХОРА, НЕ ХОДЕТЕ В МБАЛ БУРГАС!!!

Vreme e cial Burgas da se vdigne i se razbere, che v tazi bolnica neshtata sa mnogo zle ot gledna tochka na kompetentnost na lekarite. Uspiaha da umoriat diado mi, a za kysmet na maika mi i se razmina za malko. Posledvalite pregledi v Sofia dovedoha do korenno razlichna diagnoza. V Burgaskata Okryjna bolnica lekarite sa nedostatachno kometentni. Moje bi ne vsichki, no da umirat tolkova hora ne e normalno. Dano e prosto nekadyrnost i neznanie, a ne prednamereni bezdeistvia zaradi komisionni ot traorni agencii. Ako pacienta ne plati, to agenciata sys sigurnost im dava neshto. Neka se razsledvat smyrtnite sluchai - to iasno, che vinovni niama da otkriat kolegite im, no pone da napraviat predpisaniq za po-dobra rabota i ako ne gi spazvat da ima baza da gi izgoniat. Kmetyt da se namesi - stava vypros za negovi glasopodavateli v kraina smetka, ako ne gledat na nas kato hora.

Лечението струвало 2000 лв.??? Около 100 лева е лечението за 1 човек, някой има интерес да хвърля прах в очите ни. Чакал съм в спешното отделение в бургаската болница, хора в тежко състояние ги оставят да лежат по леглата там по час преди да дойде специалист да ги прегледа, и някои междувременно си умират така. Не знам в тази болница дали кадърните лекари са около 5 на брой че е такава лудница там. Не им е за пръв път да умират хора, преди няколко месеца дете почина там защото близо денонощие не са го прегледали и определили какво му има... Бърза помощ като им се обадя ме убеждават да ида сам до болницата, мързи ги да гледат - за какво плащам КРЕПОСТНИЯ ДАНЪК НАРЕЧЕН ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ?????????

Преди дни ми се наложи да закарм детето в спешното отделение на болницата. Възмутена съм от отношението на докторите- невъзмутимо бездушие! Те могат да оставят спокойно да лежи човек на дървена кушетка с часове без да вземат адекватни действия, когато в същия момент всяка секунда е важна! Наистина в Министреството на здравеопазването трябва да си зададат въпроса защо има толкова смъртни случаи в тази болница и да дойдат и проверят положението ЛИЧНО. Абсурдно е най-добрия град за бизнес да има толкова скапана балница! Господ да ни пази!

Тоя свински грип го измислиха за оправданиеу на докторите, като уморат някой от свиски грип било.Нали е вирус това как така майката бална от свиския грип а на детето му няма нищо?

Преди няколко дни ми се наложи да закарам детето ми в спешното отделение на бургаската болница. Възмутена съм от отношението на докторите - невъзутимо спокойствие. Те няма да се трогнат да оставят човек да лежи на дървената носилка с часове , когато в същото време всяка секунда е важна. Безкрупулно отношение- все едно им нарушаваме спокойствието! Това е нелепо за най-добрия бизнес град Господ да ни пази!

това безобидния грип ли беше дето министъра ни предупреди че няма страшно?

Стига сте коментирали, седесарски простаци, а бъркайте в прокъсаните си джобове за американска ваксина, че хората от управлението на БГ си чакат рушветите и комисионите. Че и на вестникарите е обещано....

v burgas po dobre da si kupite tamiflu i antibiotik a ne da hodite do bolnicata.....tam shte vi ostavjat da umrete....

Желая на Вас и всички бремени жени успешно да родите и никога да не боледувате! Не знам до каква степен са виновни лекарите в болниците, където тези дни умират бременни жени, НО СЧИТАМ, ЧЕ ПО-ГОЛЯМА ОТГОВОРНОСТ НОСЯТ ЛЕКАРИТЕ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЛЕДЯТ КАК ПРОТИЧА БРЕМЕННОСТТА. ВСИЧКИ БРЕМЕННИ ЖЕНИ СА С ЙОДОДЕФИЦИТ, ЗАЩОТО БЪДЕЩАТА МАЙКА Е ЕДИНСТВЕНИЯ ИЗТОЧНИК НА ЙОД ЗА ДЕТЕТО, КОЕТО ОЧАКВА. АКО ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА ПОЛУЧАВА И РАЗПОЛАГА С ДОСТАТЪЧНО КОЛИЧЕСТВО ОРГАНИЧЕН ЙОД, ТОГАВА ЩЕ БЪДАТ ДОБРЕ И МАЙКАТА И ДЕТЕТО, ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДОСТАТЪЧНОТО КОЛИЧЕСТВО ЙОД В ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА ЩЕ ПОМОГНЕ НА КРЪВТА ДА СЕ ИЗЧИСТИ ОТ ВИРУСНА, БАКТЕРИАЛНА И ВСЯКА ДРУГА ИНФЕКЦИЯ, ОТ ГЪБИЧКИ И ПАРАЗИТИ, И ПО ТАКЪВ НАЧИН ЩЕ УКРЕПВА ИМУНИТЕТА И ЗДРАВЕТО НА ОРГАНИЗМА. ХОРАТА ЩЕ СТРАДАТ ДО ТОГАВА, ДОКАТО СЕ НАДЯВАТ НА ЛЕКАРИТЕ, А НЕ НА СВОЯ РАЗУМ! JENSOVET.RU

В Бургас трябва да се обяви военно положение и никакво излизане по улиците или извън чертите на града. Това не е вирусът на свинския грип, а украинският вирус, който е много по смъртоносен. Сигурно е докаран от украински моряци. Без намеса на военните карантина няма как да стане.

Ти да не си представяш, че йодът е за дезинфекцияна организма? Къде прочете тази глупост?

Не е само в Бургас проблема. В цялата страна лекарите са в повечето случаи некадърни.Ако в другите области лошото българско образование не личи толкова много, в медицината - означава смърт за болните. Ето как ни се отразява корупцията в университетите, ето ви платени изпити, ето ви некадърни студенти, на които тати е платил изпита...То сега излиза най некадърното поколение. Няма лекции, няма изпити, само пари... Тези лекарчета вече ще ни доизлекуват ! Всичко ни се връща като бумеранг.

Практически всичката кръв, която циркулира в нашия организъм, минава през щитовидната жлеза за около 17 минути. И за тези 17 минути йодът в жлезата убива по леките вируси, по-силните отслабват и вече не са толкова страшни за човека. При всяко следващото преминаване през щитовидната жлеза тези микроби стават още по-слаби докато не загинат, при условие, че жлезата се снабдява нормално с йод. www.jodis-

Sasto ne se pravjat autopsii na pochinalite v MBAL Burgas - sastoto koito trjabva da gi pravi go marsi i gleda samo 4asten bisnes v darjavnata bolnica

Ваксините са френски, бе глупендер!

Първо искам да кажа на господина или госпожата който твърди че от бърза помощ имат вина за закъснения на линейки и т. н. г-не/г-жо мой близък е шофьор там и знаете ли колко линейки се грижат за Бургас и РЕГИОН и знаете ли въпреки това какви съкращения има ако не не говорете или се обръщайте към управата.А за лекарите от спешното съм без коментар племенника ми си пукна вчера главата в училище и го закарали с линейка в спешното там детето чакало повече от час да дойде майка му да донесе лепило за да му залепят главата-нямам думи.Мога да пожелая на всички ЗДРАВЕ ЗДРАВЕ И ПАК ЗДРАВЕ И НИКОГА БОЛНИЦИ -А НА БУРГАЗЛИИ БЯГАЙТЕ В БУРГАС НЯМЯ БОЛНИЦА.