Може да има и втора вълна на грипа
През последната една седмица в страната се отчита спад на заразените от грип. Поради това е много вероятно до края на тази седмица да се отмени националната грипна епидемия.
Обратно в новинатаКоментари - Може да има и втора вълна на грипа | Днес.dir.bg
Коментари
Tuv vsichki se vaksiniraha,no pravitelstvoto otpusna bezplatni vaksini vednaga sled smartta na dve deca. samo Toronto e 6 Miliona Naselenie. V BG triabvashe da se vzemat tezi merki mnogo po rano.A to e veche dosta kasno i te vse oshte ne sa vzemati.
Да май в Бургас е много тежко положението! Сигурно има и други случаи, за които не знаем, а отмениха грипната епидемия!?
Стига сте плашили и шашкали тоя изтерзан народ!!!! не ви ли стига социалната ви политика???? Писна ни от вашите грижи!!!!
има доста заразени от вируси кишат кашлят в транспорта. Да ли е новия грип може само да се гадае..........
Кви са тия глупости с тоя грип ве ,каква вълна! Само в българия ни плашат с това ,никъде няма такова нещо .