Коментари - Може да има и втора вълна на грипа | dnes.dir.bg
назад

Може да има и втора вълна на грипа

През последната една седмица в страната се отчита спад на заразените от грип. Поради това е много вероятно до края на тази седмица да се отмени националната грипна епидемия.

Обратно в новината

Коментари - Може да има и втора вълна на грипа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

па ако не е достатъчна печалбата,може да има и трета вълна...кой знае

Ama grobishtata sa palni s takiva deto se lekuvat po toz nachin!

Tuv vsichki se vaksiniraha,no pravitelstvoto otpusna bezplatni vaksini vednaga sled smartta na dve deca. samo Toronto e 6 Miliona Naselenie. V BG triabvashe da se vzemat tezi merki mnogo po rano.A to e veche dosta kasno i te vse oshte ne sa vzemati.

Да май в Бургас е много тежко положението! Сигурно има и други случаи, за които не знаем, а отмениха грипната епидемия!?

Стига сте плашили и шашкали тоя изтерзан народ!!!! не ви ли стига социалната ви политика???? Писна ни от вашите грижи!!!!

Пийте си ракийката и яжте чесън!... Това е истинската профилактика...!

има доста заразени от вируси кишат кашлят в транспорта. Да ли е новия грип може само да се гадае..........

Не може да има, а ще ИМА! Защото в склада ИМА още тамифлу!

tui li? ti ot kade imash tazi inforamcia?

Да, бе, надявай се. Аман от доктори-дистрибутори на лекарства.

Кви са тия глупости с тоя грип ве ,каква вълна! Само в българия ни плашат с това ,никъде няма такова нещо .

Какво бе, келеши лакоми? Не ви ли се продават американските ваксини. Ами насила тогава, нали е демокрация!