Мъж почина след усложнения от свински грип
Мъж на 36 години е починал от грипния вирус A (H1N1) в болницата "Св.Иван Рилски" в Горна Оряховица, съобщи на БТА медицинският управител Миролюб Кожухаров.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж почина след усложнения от свински грип | Днес.dir.bg
Коментари
Днес се наслаждавах на новините по бТВ. По-скоро трябва да я кръстят БоркоТВ. Правеха услужливо проучване по повод изказването на мутренското управление кое цени повече българинът - колата или здравеопазването си и се дават абсурдни примери. Но аз искам да им дам пример - за 5 години съм платил около 9000лв здравни вноски, като не съм ползвал грам здравна помощ! Тази година ми се наложи заради грип. Освен таксите, вноските и другите неща, платих за лекарсвта 250лв. Такива неща не се споменаваха в предаването на бТВ! Не се споменаваше още, че всеки отишъл в болница, дори с направление, не минава без поне 1000лв рушвет! А за сведение за колата се плаща само толкова, колкото си ползвал. Ако не може да платиш нямаш кола. И определено не се плаща авансово и задължително, независимо дали си или не си ползвал, като е при здравеопазването! Така че Борисов може съвсемо спокойно да си вземе бТВ и да се обеси с тъпите си излияния и измислени проучвания.
davaoe mu da pie mnogo technosti I go nabliudavaite neprekusnato. Kupete tamiflu. Po-dobre rano. Dani Vi ozdravee detenceto, molia se.
a vie znaete li tamiflu kolko strani4ni efekti ima? i kakva e garanciqta, 4e pacienta e za tamiflu? izsledvaniq se pravqt samo v Sofiq dokato polu4ish rezultatite si nai veroqtno nqma da si na tozi svqt.
Днес се наслаждавах на новините по бТВ. По-скоро трябва да я кръстят БоркоТВ. Правеха услужливо проучване по повод изказването на мутренското управление кое цени повече българинът - колата или здравеопазването си и се дават абсурдни примери. Но аз искам да им дам пример - за 5 години съм платил около 9000лв здравни вноски, като не съм ползвал грам здравна помощ! Тази година ми се наложи заради грип. Освен таксите, вноските и другите неща, платих за лекарсвта 250лв. Такива неща не се споменаваха в предаването на бТВ! Не се споменаваше още, че всеки отишъл в болница, дори с направление, не минава без поне 1000лв рушвет! А за сведение за колата се плаща само толкова, колкото си ползвал. Ако не може да платиш нямаш кола. И определено не се плаща авансово и задължително, независимо дали си или не си ползвал, като е при здравеопазването! Така че Борисов може съвсемо спокойно да си вземе бТВ и да се обеси с тъпите си излияния и измислени проучвания.
stiga ve4e s toia svinski grip i smartnost.Vsi4kite jertvi sa imali drygi zaboliavania i sega koito ymre vse ot svinski grip e.Samo 6a6kate naroda
Сега гледам бТВ. Телевизията, услужливо промиваща мозъка на хората в услуга на мутренското управление. Днешната тема беше изказването на Борисов за харченето за здравето и автомобил. Така тенденциозно и мазно изнесено, че нямаше как да не ме издразни. Но никъде не видях в това предаване и друго. Аз например 5 години плащам ЗО, но нито веднъж не съм ползвал медицински услуги за този срок. За тези 5 години съм дал 9600лв. Обаче тази година като се разболях от грип това не попречи да дам 250лв за лекарства, без да броя потребителски и други такси. Още повече никъде не се казва, че дори да отидеш с направление за операция ако не дадеш мин 1000лв на ръка на лекаря никой не ти обръща внимание. И още нещо като плащам за колата, плащам, когато я ползвам, а не ей така! Докато за здравето съм задължен да плащам ползвал или неползвал. Ама нали имаме галфони в управлението, прости като футболна топка, които са и нагли до безобразие.