Задържаха трима с килограм амфетамин
Трима души са задържани в момент на предстояща покупко-продажба на синтетичната дрога, съобщават от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Задържаха трима с килограм амфетамин | Днес.dir.bg
Коментари
SLANCETO,ima dosie za krajbi na koli , grabeji.ima 1 god.domashen arest,dano sega mu go nachukat za po dalgo v zatvora,priaten sex Slance......Lunata shte te oprashi..
При претърсването полицаите открили у Б.М. законен пистолет Глог още малко ще изкарате ,че пистолета е бил Дренка
гадни амфетаминяци, похвално за полицаите! но това на фона на тоновете, които се произвеждат е нищо, дано не е отбиване на номера само
Проблема е само един - сега куцо, кьораво и сакато почна да се занимава с амфетамин, защото се знае, че се правят пари от него - Сульо и Пульо почна да продава! Хванали капчица в океана - 1 кг. - я вижте някои хора какви коли карат, какви къщи имат, какви пари харчат всяка вечер по заведенията - така ще разберете през годините - горе долу от 2000г. стана модерно и комерсиално употребата на амфетки - някои хора много се облажиха от тая работа!!!
Браво,ама това за съжаление е само храна за медиите,тъй като и тримата ще бъдат пуснати да си вършат пак същите неща по улицита...
Наркотикът във формата на буца, опакована в найлонов плик, е намерен изхвърлен недалече от джип Мерцедес, с който двамата мъже се придвижвали. След като не е бил в тях само ще ги задържат за 72ч. и ще ги пуснат.
и сегали ще си платят гарнция от 10000 лева и са на свобода, а те продават за 30000 и унищожават децата ни?
Dokato samo gi hva6tat i puskat - kopelencata 6te si karat djipkite i samo 6te si go mestiat ot edinia kra4ol v drugia... BTW pistoleti glog niama - markata e glock :)
Tova, 1 kilo, e kapka v moreto... No vse pak ... Sega, daite da napravime ZAKONA mnogo po-strog, zashtoto nikoga ne shte spreme trafika na drogata. Besene my e maikata, samo BESENE!!
Познати на органите :)))))))))))))))))) но със законен пистолет :))))))))))) Смях в залата .Без коментар:))
Да ги попита човек органите на реда как е станало така, че са дали огнестрелно оръжие на 19 годишен дрисльо... сигурно е имал много основателни причини..
Не са дали на 19-годишен. Този с Глока беше над 30 г. И с членска карта на Съюза на командосите в България