Коментари - Маскиран открадна автобус на градския транспорт | dnes.dir.bg
назад

Маскиран открадна автобус на градския транспорт

В 14.20 ч. на станция "Хладилника" е бил откраднат автобус на "Столичен автотранспорт", който изпълнявал курс по линия нр. 122.

Обратно в новината

Коментари - Маскиран открадна автобус на градския транспорт | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

SAMO KRIMENA OT STZ BE XAXA

U menja est takaya horo6aya banda....Esly u vam dengy-my vozmöm deneg... Kvi bagery ,kvi valyatzi,KVI 5 rubly,ma KIRIMENA....u mene est AG-47...

Братчед, бая си тъпичък май?! Или само неграмотен? Бегай да асвалтираш в Крим и не се занимавай да се показваш по форумите

ПОЛИЦИЯ.ПЪК РАБОТИ....СТРАННО

Бах му идиота!!!!!!!!!!!!