назад
Маскиран открадна автобус на градския транспорт
В 14.20 ч. на станция "Хладилника" е бил откраднат автобус на "Столичен автотранспорт", който изпълнявал курс по линия нр. 122.
Обратно в новинатаКоментари - Маскиран открадна автобус на градския транспорт | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
хубава работа ама сиганска :) . Като се кара автобус и има полиция - само газ му е майката :))))
Българинът и л----о да види, и него ще открадно.Разликата между циганите и българите се топи със страшно сила,- и количествено, качествено.
Абе това да не е онова 15- годишното момче, дето задигаше автобуси през лятото? Горкото дете.
U menja est takaya horo6aya banda....Esly u vam dengy-my vozmöm deneg... Kvi bagery ,kvi valyatzi,KVI 5 rubly,ma KIRIMENA....u mene est AG-47...
Братчед, бая си тъпичък май?! Или само неграмотен? Бегай да асвалтираш в Крим и не се занимавай да се показваш по форумите