Коментари - Маскиран открадна автобус на градския транспорт | dnes.dir.bg
назад

Маскиран открадна автобус на градския транспорт

В 14.20 ч. на станция "Хладилника" е бил откраднат автобус на "Столичен автотранспорт", който изпълнявал курс по линия нр. 122.

Обратно в новината

Коментари - Маскиран открадна автобус на градския транспорт | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

toia ne e ciganin :D bachkashe pri nas

Май голям бой го е чакало този пишман крадец.

Какво се чудите, откраднал си е човека само това което му трябва. Не сте ли виждали по катуните какви хубави къщи стават от стари автобуси?

Ало, на снимката-21:49, какъв РОМ, бе? Този си е мангал отвсякъде! Откога циганите станаха алкохолни питиета - ром, коняк и т.н.?

Крадеца --да задържан..Ами автобуса как е задържан..Той да не е бягал сам..???

Не ми използвай ника ами си измисли собствен.

Голяма пара щеше да падне, ако го беше закарал на вторични у Бусманци.

Добре де откраднат от хладилника, има гпс а хванат чак след Железница. бързо работят нашите полицаи.

Какво зяете бе, човека е взел автобуса за да спаси земята от голобална катастрофа. И кво? Всички сте живи и здрави нали, значи е успял. Браво !

ХАХАХ смятай GSP система имат шопитя гъзари са е :)

Хехе това е то циганин с психични отклонения - то си му е в кръвта да краде, но взел че се объркал и цял рейс на грАДСКИЯ транспорт отмъкнал :D Следващия път да пробва с някой правителствен мерцедес :D Исках да коментирам сериозно, но просто ми е смешно - цялата новина е като смесица от пародия на американски екшън и филмирана версия на наградите на Дарвин (за най-малоумно погубили себе си хора) ;) Добре че този екземпляр не е утрепал никого де, кой знае откъде си е откраднал шоферската книжка, ако има такава ;)

Тоя е ненормален,трябва да го ши..т,за да се оправи!Земната ос тогава ще застане права!Ебати тъпака!Нека краде нещо друго,защо кола на градския транспорт!Че са много и нови ли?Егати тъпия човек!

Тъкмо го бях спазарил вече в един пункт за вторични суровини и те ме хванаха

Сигурно човека просто е поискал да се маскира за Хелуин като автобусен шофьор.

Се вижда че крадеца е РОМ. Защо ли някак не съм учуден.

този заслужава да носи качулката винаги:)човек с толкова изродски вид не бях срещала да броди по улиците.този да не е израсъл в гората.звяроподобен човек.ужас!!!

СНИМКАТА!!!

Абе оставете човека, той се явяваше на изпит за D категория, само, че объркал рейсовете!

Тоя е снимал Скорост 4 ... ама без киану риивс

Наказанието на всеки престъпник трябва да е най-малко такова, че държавата да е на печалба. Това ще даде голям ефект в борбата срещу престъпността.

Този е за орден Стара планина...

Е, чудо голямо! Сигурно спешно му се е наложило да превози сватбарите от младоженския дом до ресторанта.

ЩО НЕ ОТКРАДНА ЕДИН РАЗДРЪНКАН ИКАРУС АМИ МЕРЦЕДЕС ?

тази е любимата ми спирка! Как пък не се сбърка да отмъкне някой 88 - готин икарус, те нямат ни устройство за проследяване, ни дявол, ами се е набутал в новичкия! да му одерат 10 кожи на тоя тъпунгер - за тероризъм и нападение над полицаи! следващия път - 88! ясно ли е?!

Защо изобщо го задържаха като след няколко часа пак ще го пуснат , да бяха го освободили веднага човека

Божеее, аман от луди! То разбирам да беше бентли, а то.................. :)))))))))

Оня малкия крадец от Варна ли беше, от Бургас ли, да не е дошъл тука да безчинства :-D

Евала. Това е като американски екшън. Не само бакшишите са задружни. Колегите на шофьора, са преслдвали откраднатия автобус с други коли на градкси транспорт. Представям си пак да са били автобуси. Накрая оня сгънал патрулката пред смаяния поглед на ченгетата. Изцепи яко народа...

Стига де, сигурно е бил някой хлапак, който е искал да покаже колко е мъж. Същото направих и аз на 17 години. Бях си наумил да карам категория Д, но ме беше яд, че може чак като станеш на 21 години. Напихме се зверски с едни авери (беше в Троян) и към полунощ от автогарата запалихме един паркиран Чавдар 11 М4. Има начин да се палят и без ключ, стига да знаеш как. Минал съм около 5-6 километра с него и си го карах без никакъв проблем. Аз преди бях карал на вуйчо ми товарната Шкода и то с ремарке, при Чавдарите е абсолютно същото. Лошото беше, че му беше паднал въздуха и трудно спираше. Намалиха ми поведението в училище и получих обществено порицание.

Да се назначи в градския транспорт за шофьор.

а като се е качил дали си е дупчил билетче? Да го накажат ако не е дупчил!

Това може да стане само в американските екшъни и в България....

Сигурно е момчето от Бургас

Abe shto ne vzemesh da se skriesh nyakade ?!

Спокойно - колите са застраховани. А какво и е скандално на държавата ?!?!?! Каквито и мишоците такава и държавата-пред клавиатурата всички са велики а на практика ... друго

Споко тестват МВР.

И да е без GPS автобуса пак може да се намери, не всеки си кара собствен автобус все пак.

Странни птици има у нас. То вече и децата знаят, че автобусите на градския транспорт са с GPS-и. Не са поставени срещу кражби, а за контрол на движението и разписанията. Кой знае какъв балък е бил този.

И сега какво, щетите, кой ще ги плаща! След 24 часа ще го освободите нали? Скапана държава сме си и те това си е!Сега този калпазанин заслужава да отнесе една ефективна присъда и да плати щетите в двоен размер!

взмето му автограф той е герой .......

oliii,kak stavat tez rabuti,napravu sinzatcionno..ibah ti i sintzaciata ...taka sintzaciono vidnash utkradnaha idin valjak i idin bagir na idin moi str.ubekt f OKRAYNA, f Krim ma te kradtziti katu razbrali 4i tva sa moi nishta i gi varnaha VidnaF Gulemi izvinenia i sagilenia ot shefa im VASILII-WASILKO...i dagi mi izprati BOKET zvitja f znak 4i sa razkajal-varnaha mi oshti na drugia den valjaka i bagira -Kamatsu

Искал да се повози човекът,утре ще го пуснат по живо,по здраво...

хубава работа ама сиганска :) . Като се кара автобус и има полиция - само газ му е майката :))))

Българинът и л----о да види, и него ще открадно.Разликата между циганите и българите се топи със страшно сила,- и количествено, качествено.

На мангалите им омръзна да крадат овце, и минаха на автобуси!!!!!!!

Абе това да не е онова 15- годишното момче, дето задигаше автобуси през лятото? Горкото дете.

tozi e totalen maloymnk......

DA JIVEE PROKURATURATA V BG ,DA JIVEE PROSTOTIJATA I PRESTAPNOSTTA!!!