Коментари - Роди се бебе с тегло 8700 грама | dnes.dir.bg
назад

Роди се бебе с тегло 8700 грама

Индонезийка роди 8.7-килограмово бебе, което се чувства добре, след като измъчило майка си при раждането, съобщи индонезийската болница, цитирана от АФП.

Обратно в новината

Коментари - Роди се бебе с тегло 8700 грама | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

КАТО ВИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ НА НЯКОИ ОТ ВАС И МИ СТАВА МЪЧНО ЗА НАЦИЯТА НИ. МОЖЕ ЛИ ТОЛКОВА ЗЛОБА И ПРОСТОТИИ ДА СЕ ЛЕЯТ БЕЗ ДА СЕ МИСЛИ ГРАМ. КАКЪВТО НАРОДА, ТАКАВА И ДЪРЖАВАТА. ДА СА ЗДРАВИ И ЖИВИ И БЕБОКА И МАЙКА МУ.

ех, добре, че всички четат статиите от край до край, а и самите редактори си ги преправят от час на час! Четеш статията с едно заглавие, след час е с друго! Браво! И пак четеш, а се оказва същата статия! Браво! Майката е болна - имала диабет, но нашите съграждани /съселяни/ решиха, че всичко е в секса и в генномодифицираните храни! Браво, аз съм удивена ...

МУТАНТ

Браво, Петрова! Като имаше зъбче, мустаците ти бяха ли поникнали или се показаха след първата ти годинка?

ASDASD