Коментари - Санитарка ограбва пациенти в болница | dnes.dir.bg
назад

Санитарка ограбва пациенти в болница

Санитарка в хасковската болница е била заловена след кражба на портмоне от пациентка, съобщават от Областната дирекция на МВР.

Обратно в новината

Коментари - Санитарка ограбва пациенти в болница | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мародерство се нарича когато ограбваш мъртви.Това си е чиста циганска кражба,защото 90% от санитарите са цигани.

Мародерство се нарича когато ограбваш мъртви.Това си е чиста циганска кражба,защото 90% от санитарите са цигани.

всичките санитарки-мърли го правят. повечето са мангалки и си искат пари дори да подлога!!!

V Sheinono se sluchva sashtoto , no ne se tarsi vinovkika.