назад
Санитарка ограбва пациенти в болница
Санитарка в хасковската болница е била заловена след кражба на портмоне от пациентка, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Санитарка ограбва пациенти в болница | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Мародерство се нарича когато ограбваш мъртви.Това си е чиста циганска кражба,защото 90% от санитарите са цигани.
Мародерство се нарича когато ограбваш мъртви.Това си е чиста циганска кражба,защото 90% от санитарите са цигани.
всичките санитарки-мърли го правят. повечето са мангалки и си искат пари дори да подлога!!!