Коментари - Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел | dnes.dir.bg
назад

Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел

Близо 300 растения канабис бяха открити в брюкселския квартал Скарбек, част от който опира до центъра на града, съобщи говорител на полицията.

Обратно в новината

Коментари - Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

В Скарбек живеят основно арабески.

Ало-о, европейците, защо така с лошо? Нали уж бяхте културни, по закона и принципни?!! Нали само ние на югоизток сме изостанали, крадливи и на пътя на дрогата? Не ви ли е срам, малколи са ви милионите, дето ви наливаме, за да ни нравоучавате и да ни наставлявате менторски?...Ай-ай-а какъв гаф! Насред Мекка-та на евроатлантизма - цъфти си мирно и тихо дрогичка......Ми, да ви е сладко и приятно пушене и омайване.....