назад
Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел
Близо 300 растения канабис бяха открити в брюкселския квартал Скарбек, част от който опира до центъра на града, съобщи говорител на полицията.
Обратно в новинатаКоментари - Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Ало-о, европейците, защо така с лошо? Нали уж бяхте културни, по закона и принципни?!! Нали само ние на югоизток сме изостанали, крадливи и на пътя на дрогата? Не ви ли е срам, малколи са ви милионите, дето ви наливаме, за да ни нравоучавате и да ни наставлявате менторски?...Ай-ай-а какъв гаф! Насред Мекка-та на евроатлантизма - цъфти си мирно и тихо дрогичка......Ми, да ви е сладко и приятно пушене и омайване.....