Коментари - Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел | dnes.dir.bg
назад

Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел

Близо 300 растения канабис бяха открити в брюкселския квартал Скарбек, част от който опира до центъра на града, съобщи говорител на полицията.

Обратно в новината

Коментари - Откриха 300 стръка канабис в центъра на Брюксел | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Преди 10-ина години в East Village-New York City се оказа,че въвThomkins Square Park някой шегаджия беше посадил Канабис(Marijuana) и растенията си избуяваха там...Когато властите се усетиха беше голям смях!...

автоматичен превод: Белгия или соло употреба от възрастни е най-нисък приоритет за полицията и случаи правителството, ако не нанася никакви проблеми с тяхната околна среда. По същество означава само използването на обществени места, притежаването на повече от 3 грама, или продажбата на наркотици са преследвани в съда. Въпреки това, използването в присъствието на непълнолетни лица е строго забранено. Отглеждането на една жена растение канабис за лична употреба е decriminalized.

В Брюксел нормалната миризма е на канабис!В къщитв, по улиците, навсякъде. Миризмата на канабис се е пропила навсякъде, може да си повърнеш червата от нея!И на пържена риба, тези африканци само пушат марихуана и всеки ден ядат пържена риба, как не им омръзва?

В Скарбек живеят основно арабески.

Ало-о, европейците, защо така с лошо? Нали уж бяхте културни, по закона и принципни?!! Нали само ние на югоизток сме изостанали, крадливи и на пътя на дрогата? Не ви ли е срам, малколи са ви милионите, дето ви наливаме, за да ни нравоучавате и да ни наставлявате менторски?...Ай-ай-а какъв гаф! Насред Мекка-та на евроатлантизма - цъфти си мирно и тихо дрогичка......Ми, да ви е сладко и приятно пушене и омайване.....