Коментари - Лекуват ни по пощата | dnes.dir.bg
назад

Лекуват ни по пощата

Пощальоните стават аптекари от октомври. Вместо писма те ще разнасят изписаните от джипитата рецепти и ще доставят илачи на бабите по селата.

Обратно в новината

Коментари - Лекуват ни по пощата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ха хаха смех голям е това !?!?!?

Освен, че нямаш думи, със сигурност нямаш и близки възрастни хора по селата, където рейсове до града пътуват само в събота и неделя , ако имаше , нямаше да се хилиш ненормалник такъв

Бабата е на 92 и отдавна не си е купувала грим. Най-после да я видя хубава!

Когато почнат да карат и бира, да ме броят и мен.