назад
Лекуват ни по пощата
Пощальоните стават аптекари от октомври. Вместо писма те ще разнасят изписаните от джипитата рецепти и ще доставят илачи на бабите по селата.
Обратно в новинатаКоментари - Лекуват ни по пощата | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Освен, че нямаш думи, със сигурност нямаш и близки възрастни хора по селата, където рейсове до града пътуват само в събота и неделя , ако имаше , нямаше да се хилиш ненормалник такъв