Все повече фирми дават социални придобивки
Все повече фирми в Русе предлагат по-високи социални придобивки на служителите си, като така се и конкурират.
Обратно в новинатаКоментари - Все повече фирми дават социални придобивки | Днес.dir.bg
Коментари
Видяхте ли в статията кои са най-търсените професии в работническо-селското Русе? Шлосери и шивачки.
Пускам три цитата за теб от друг форум. Вече си на възраст, вместо да пишеш по форуми, по-добре покани жена на среща. Побеля ти косата, а още не си излизал с жена на среща дори. На мен ми е интересно нещо повече за личността на "Тролът" от Стара Загора. Съгласете се, че това един човек толкова яростно да спами де що намери интернет форуми от повече от едно деситилетие говори, че има много сериозен проблем. Ако предположим, че е бил младеж когато е започнал, то в момента е мъж на зряла възраст и на над 30 години. Как мислите, какво може да му е въздействало толкова сериозно, че да не спира с това си поведение от толкова много години. Може би модераторите ще имат повече представа за личността му, ако могат да установят нещо по IP-то му, стига да не се е покрил твърде сериозно. Човекът страда от параноидна шизофрения и не може да му се сърдим за това,че е болен. Параноята е когато човек възприема себе си едва ли не за Бог и имат налудните идеи,че биват преследвани,че заговорничат срещу тях, облъчват ги, имат спасителна мисия и други подобни мисловни разстройства. Такъв човек може да се самоопределя например с родното си място, каквото е Стара Загора и всяко едно съмнение,че този град може би не е "най", би означавало смърт за неговото свръхего, а един човек с шизофрения няма друга представа за себе си освен егото си. Той приема всичко различно за Стара Загора като равно на смърт за него самия. Сега вече може да добиете представа защо никога не сме имали такъв случай на трол в този форум. Той изчезва от време на време и аз предполагам,че това е времето, в което получава медицинска помощ с медикаменти. Извън цялата тази история, истината за Стара Загора остава по-различна, по-достоверна. Може би съм един от малкото, който е срещал "трола" на живо. Бяхме опоненти едно време във форумите на dir.bg, където се подвизаваше под ника dronix и още тогава за него Стара Загора беше центъра на вселената, а Русе западнало село (още преди да го беше посетил) .Имаше път към Русе преди 9-10 години и му предложих да се срещнем. Разведох го из града, пихме кафе. Тогава беше около 20 годишен. Интелигентно момче, но по някаква причина много мразеше всички градове освен София, където живее и Варна. Допира му до Стара Загора се състоеше до посещения на баба и дядо, тъй като родителите му бяха емигрирали отдавна към София. За най-голямо съжаление, форумното му поведение не се е променило изобщо за последните 10-ина години. За сравнение във форумите на Стара Загора има още един бивш трол от dir.bg, чието поведение се промени коренно в положителна посока. Той си знае кой е.
Незнам кой вярва на тези тъпотии и как ще си намирате занапред абдали , да ви слугуват за по 400-500 лв, а вие алчни мазници да си се возите надменно в луксозните си возила и да се гаврите с хората !
След като пишеш "незнам" слято, едва ли заслужаваш повече. Поне аз не бих те взел, защото не търпя неграмотници.