Корабът на Военноморските сили на Полша е на приятелско посещение в морската столица и на обмяна на опит с българските си колеги.

Командир на плавателния съд е капитан ІI ранг Павел Огорек.

От 15 до 17 часа днес корабът ще бъде отворен за посещение от граждани и гости на града.

Вижте снимки