Премиерският брат строи в забранена зона
ПГ на ДСБ поиска премиерът Сергей Станишев да бъде поканен в парламента, за да обясни дали има конфликт на интереси във връзка с построяването на жилищния и ваканционен комплекс “Блек сий гардънс“.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерският брат строи в забранена зона | Днес.dir.bg
Коментари
вие червени кхмери не знаехте ли к'во е красная мафия таваришчи! оба4е друг голем пенис ни оформиха - лумпенизираха ни и прогониха нормалните в чужбина. умниците от ЕС и САЩ също се усетиха какво всъщност става със закъснение. no way сега мили деца още 20 г.
А, СерГеи Дмитриевич имал брат???????Георгий Дмитриевич, Ой, какая вест, я очень штастливйи, какие молодие товарищи управляет нашу страну.
ЧЕТИ И ВОЙВОДИ, БЕЗ БОЙ НЯМА ДА СТАНЕ !! ВСИЧКИ НА УЛИЦАТА ДОКАТО НЕ РАЗБЕРЕ ВСЕКИ ДРЪЗНАЛ ДА УПРАВЛЯВА - ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА !!
ЧЕТИ И ВОЙВОДИ, БЕЗ БОЙ НЯМА ДА СТАНЕ !! ВСИЧКИ НА УЛИЦАТА ДОКАТО НЕ РАЗБЕРЕ ВСЕКИ ДРЪЗНАЛ ДА УПРАВЛЯВА - ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА !!