назад
Nokia за първи път ще бъде управлявана от чужденец
Стивън Елъп е избран за президент и главен изпълнителен директор на компанията. Досега е бил мениджър в Microsoft.
Обратно в новинатаКоментари - Nokia за първи път ще бъде управлявана от чужденец | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018