Коментари - Нетаняху с идея как да прекрати ядрените амбиции на Иран: Влизаме, взривяваме, демонтираме | dnes.dir.bg
назад

Нетаняху с идея как да прекрати ядрените амбиции на Иран: Влизаме, взривяваме, демонтираме

Опцията за военна сила не е решение, реагира Техеран, а израелският премиер смята, че тя е неизбежна, ако преговорите с Тръмп се проточат

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Нетаняху с идея как да прекрати ядрените амбиции на Иран: Влизаме, взривяваме, демонтираме | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Коментари

Браво! Така се действа.

"Нетаняху с идея как да прекрати ядрените амбиции на Иран: Влизаме, взривяваме, демонтираме" Путин с идея как да прекрати ядрените амбиции на Европа: Влизаме, взривяваме, демонтираме

България е с Израел и винаги ще бъде.Никога с Иран и Русия.

България още от времето на Цар Борис Трети е била с Иран и Палестина ... а па българите с Русия, тука твоите колеги постоянно пускат унищожително-напоителни постове против Русия, от които обаче лъсват приликите между България и Русия-)

Нетаняху е смел и така трябваа, иранци треперете.

Само така Биби, мачкай чалмите.

Този не беше ли съден за военни престъпления? Какво прави още на свобода?

Да, съден е. Е и? Само дето на този "съд"- среден пръст! ;)

"Най-смъртоносните оръжия, които притежаваше сирийският режим, са унищожени", заяви американският президент Барак Обама в комюнике. Те бяха неутрализирани на борда на американския кораб "Кейп Рей", при това насред Средиземно море..." А инспектори на Организацията за забрана на химическото оръжие заляха с бетон всичко което, дори и хипотетично, би могло да бъде използвано в каквито и да е било химически процеси-) Което не попречи на същия този Обама, че и на населдиниците му, да продължат да бомбят Сирия, и местата където Асад "пази" химическите оръжия на "режима";)

Не е зле да се помни как приключиха "великите ядрени държави" САЩ и СССР във Виетнам и Афганистан.

Във Виетнам Севернокорейските изтребители унищожиха над 10 000 американски, включително и на техните съюзници, хвърчила... А в Афганистан срещу СССР бяха дори Иран и Китай, така че напомнянето поражда много въпроси за разликата между тогавашното и днешното разпределение на "силите".

тея акоо си махнат ядреното оръжие всички ще им се изредят

Мачкане на чалмите и това е! Ако тези индивиди се сдобият с ядрено оръжие, те не биха се поколебал да го ползват за каквито и да е и когато и да е било . Там където 1 луд взима решения и могат да те убият с камъни, че не си забулен няма човешки закони а религиозни, което е пагубно!

Ти си много прост - като евреин от кибуц си..

Е, че какво? Кой ти е виновен, че си неграмотен и зъл? Прав е човека.

Ред е на евреите да извършват геноцид, а? Долна сган лицемерна си ти!

Мама ви дее..а еврейска. На сапун да ви направят дано.

Добрият евреин е мъртвият евреин!!!

Ама персите не са чалми и нема да излезете май

Прочетете и се замислете! Тази "новина" практичеки не ви казва нищо съществено. Така беше и преди време когато направиха някаква сделка с Иран. НЕ ви казаха кой и какви ангажименти поема. Тръмп се отдръпна от сделката, но изискваше Иран да продължи да е спазва. И тогава пак не ви казаха ЗАЩО Тръмп се отдръпна от тази сделка. От друга страна погледнато Иран няма нужда от цял обогатителен комплекс за да захрани 1-2 ядрени реактора с обогатен уран. Това е все едно да имате транспортна фирма с два камиона и за целта да си построите цяла нефтена рафинерия. Ако Иран поддържа обогатителен завод само за собствени енергиини нужди, то тогава и България би могла да пусне обогатителен завод, че даже и износ да правим. Все пак медиите НЕ ви казват каква е сделката! Ако погледнете от друга страна, на Иран може да се каже, че не му е нужна атомна бомба, или поне така твърдят някои иранци. Достатъчно е да затворят морския проток от където минават около 40% от нефта транспортиран по море. Тогава цената на нефта скача до небесата, а това ще напълни руската хазна. Америка като вноител на петрол ще трябва да плаща. При това положение едва ли ще е наемат да удрят по Иран.

Ще ги ударят и още как, в момента САЩ печелят време да си подготвят операцията, защото това не е някоя къща на някой талибан и трябва солидна разузнавателна информация с точни цели плюс придвижени самолетоносачи и оръжия позиционирани на точните места. Аятоласите ги пиши бегали, само стой и гледай отдавна са им вдигнали мерника..

Много филми гледаш и все холивудски. Иран не е Афганистан или Сирия.

По медиите НЕ ти казват цялата информация. Някъде бях прочел, че обогатителните инсталации са построени с френски пари, но не си спомням... От друга страна вероятно самите центрофуги са руски. Руснаците са най-напред в подробностите на тази технология, но естествено някои неща се пазят в тайна. Американците ползват друга технология /дифузионна/, но тя се оказва по-скъпа. В крайна сметка до нас НЕ достига цялостна информация и ние само гадаем по някакви парченца от един пъзел. Ако това /горното/ е вярно, то тогава американците имат интерес да демонтират съоръженията и така да се доберат лесно и бързо до подробностите в центрофужната технология по обогатяване на уран. Те и без това ще трябва да строят нов обогатителен завод за да спрат покупките на обогатен уран от Русия. В момента Русия разполага с най-гоеми мощности за обогатяване на уран и Европа и Америка трябва да го купуват или да го предават на Русия за обогатяване.

ма ти ти адски проста путка бе маминото..

Трябва само да напомним, че Израел напук на всички международни договорености и правила притежава незаконно ядрено оръжие, който факт сам по себе си е едно международно престъпление. В този смисъл нямат никакво право да са морален съдник на който и да е, дори и този друг също да е престпник.

Израел е прокси на сащ в Близкия изток за да ги държат в "шах" арабите, в същото могат сащ да крадат ресурси необезпокоявани. Иран (Персия) обаче е пречка защото е единствената арабска държава, която не се е огънала на краварите и на ония дето само ако ги назовш е престъпление. Американците според мен водят неразумна външна политика и това няма да е добре за тях. Всички са "ястреби" демократи и републиканци!

Давай биби, запали третата световна, докажи, че си истински психопат.

Нетаняху с идея как да прекрати ядрените амбиции на Иран: Влизаме, излизаме , и пак влизаме и след малко излизаме взривяваме, демонтираме, събуждаме се , пак заспиваме, тръгваме , ставаме , после пак лягаме и взимаме малко от белия прашец на пчеличката зеленски

Както Израел премахна Хания шефа Хамас който беше в Иран, струва ми се че за тях ще бъде много по-лесно да премахнат аятоласите или поне главният аятолах. В момента говорят за ядрените обекти, обаче те даоказаха че могат успешно да премхават вип персони на иранска територия. Вече имаше изявления че Израел подкрепя освобождението на Иран от режима на аятоласите и нищо което прави Израел не случайно...

Интересна гледна точка, същата като нацистите през ВСВ. Дежа Вю?

Не може да има база за сравнение, Иран се бори за унищожаването на Израел, нещо което е на път да направи на себе си.

Терорист н.1! Бокклуци като този само едно- да гният в затвор!

Браво Биби!Напред!

Садам реши да се прави на ербап

На Нетеняхо и Тръмполина не им вървят работите и за това отвличат вниманието с празни приказки. Иран не им трябва атомна бомба, те имат достатъчно обогатен уран да направят цял Израел заразена, необитаема територия с мръсни бомби, които даже да са "свалени" пак си вършат същата работа. И всичко това се знае и се има на предвид, но понеже е нужно да се отвлече вниманието, за това и празното ежене.

Даже не си картоф, а компир! Никой няма да си хаби обогатен уран за мръсна бомба. Прочети малко и ще разбереш. За мръсна бомба е достатъчно да се натъпче отработено ядрено гориво в каквато и да е бомба. Отработеното ядрено гориво съдържа цялата менделеева таблица с всичките изотопи и е много, ама много силно радиоактивно, за това се и казва "мръсна бомба", защото не е едно вещество за да го изчистиш.

накратко ние можем да имаме ядрено оръжие, но другите не могат... това първа наглост.. на втора наглост ако тръгнат да правят горното кофликта в Украйна ще ни се стори като детска игра

Вие само влезнете и иранците така ще ви бият ,като маче у дирек,барбар с трънчовците

Скапан чифутски капут.

Чуфутска сган

влиза ,начукват му канчето и го изритват с шут Фърситата !

Са разбирам защо не се ползва. Явно е на стратегически места забит. Турчина за тва придърпа към границата със Сирия С400 системите. Щото явно знае кво следва. Три ракети заличават краварската база тотално. След тва Иранците ще опаткат ЦАХАЛ идиотите за нула време. А Краварника ако се осмели да ползва тактическо ядрено оръжие отиде та се невиде. Тая мечтана от Талмудисткият Култ, който е зад войните от векове, война на Гог и Магог да им дойде Антихриста Машаах ще затрие света май.

Завии се, че са ти изстинали яйчниците

Щото твоите са открити за оплождане, ционистки ибрико.

Браво, това е народ с воля и сила. Територия колкото една пета от България, а прави за смях половин милиард арабески. Бог им помага и който застане срещу тях, ще яде дървото. Добре е поне, че симпатизират на България и ни уважават. Който има мозък да мисли. А копейките да вият на умряло и да цъкат минуси, полза от тях няма.

един орешник и от чифутите ще остане едно голямо петно и дупка

тамън има 2 минути полет от каспийско море та железния купол ше ръждяса

От казаното ще познае само че ще влязат !

къде е малкото мустаче сега да му каже на тоя самозабравил се псевдо хомо

Тоя не можа да победи Хамас в мъничката ивица Газа, сега щял да се бие с Иран?!

Ами влизайте да видим кво ще стане...аааа ма той ционисткиячифут е хитър иска грингосите да набута във войната...

Да разберат отарифиха ли ги или ги отарашиха. Тва ще им доде тамън идеално.

Че ще имаме нагледна демонстрация на поговорката; ФЪЦК АРАУНД ЕНД ФАЙНД АУТ. Нищо чудно от това насиране на САЩ и Изсрал да пламне гражданска война в САЩ.

Народеца дъвче от известно време, че МОСАД и ИЗРАЕЛ са зад всичко. ЦРУ са просто наемници. Май ще се окажат прави.

Много трудно е да се каже кой е най-луд - Биби, Тръмпи, руското императорче, турското султанче или някое азиатско генерално секретарче.

Да мъдруваш.

Русия пита ли, Биби, та да влизате, взривявате и демонтирате? Чифутските мурафети виреят, докато не се появи некой нов чичо Ади.

Идват от ония руските, големите самолети, пускат 2-3 Орешника с по 36 глави, пръсват ви еврейските кратуни и светът ще миряса...

Орешника е наземна. ПОДВИЖНА СИСТЕМА ВЕЧЕ. Нищо чудно да е в ИРАН.

щото със самолета Орешникът няма да пътува 15 секунди, а 5 секунди. Това, разбирасе са някакви примерни, неангажиращи цифри...

Тая ракета е огромна поне колкото Топол-М, три самолета трябва да я носят.

Стига с тез фнтазии човече, слез на земята. Много израелски граждани са бивши или настоящи руски граждани, само за това най-малко Русия няма да стреля срещу Израел.

Ше става въргал там . Подготвяйте сея

Нацисткият, циностки, античовешки режим защо не вземе да взриви цялата планета и да миряса. Гнусните евреи нямат насита на кръв и убийства. Собственият им бог се е отказал от тези абсолютни изверги.

Да следват култа на Баал и Моллох. Моисей явно е проспал да ги изчисти. От там е цялата ни садистична матрица. Пробили са църквите и религиите през гностицизъм, магесници (Вавилонски Зорорастърчета), ложи, секти, окрали квото може и искат да ни затриват са щото сме им много а оцелелите ще пасат с ИИ.

Пущи си Галена и спри да верваш в конспирации

Неграмотнико. Конспирации с факти. Ма тря мислене. И преди да дрънкаш провери ЛАТИНСКИЯТ ПРЕВОД НА КОНСПИРЕ. Може да се изненадаш колко са те програмирали ЦИОНИСТИТЕ.

Само така, решително и смело, таакива нации са за уважение.

Спирам на уважавам РУСИЯ ЩОТО ПРАВИ СВО ВМЕСТО ГЕНОЦИД. ТАКА ЛИ БЕ МЪРШЛЯК ЦИОНИСТКИ?

Когато Русия направи това, оревахте света. Когато САЩ/Израел прави това, им сваляте шапка. Каква е разликата?

Влизате. Умирате на пачки. Приключва Талмудисткият Фашизъм веднъж за винаги. Изсрал и базичките на САЩ зачезват тотално. И в Близкият Изток настава МИР ПОД КОНТРОЛА НА РУСИЯ, ИРАН И КИТАЙ. Летс ГООООО. А дано Тамплиерчетата, Масончетата и Розенкройцерчетата да бъдат забранени като СЕКТИ НАНЕСЛИ НЕОПИСУЕМИ ЩЕТИ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО. Ядрено оръжие ще ползвате? МА СИГУРНИ ЛИ СТЕ БЕ? НЕ СМЕ 50 ТЕ БЕ ИДИОТИ.

Това което не занеш че света може да спре да съществува, обаче Израел ще остане отгоре върху пепелта му.

Ама иранските ракети как яко удряха през железния купол на еврейските полу-човеци...

Тоя нетаняху е за затвора

Иде бежанска криза, Тиквата как подготвя държавата за тази криза ?

Бръкнал си е в джобовете и работи, работи...

най-накрая ще си счупи зъбите. То бива да си го търсиш - бива, ама....

Тоя дебил не можа да победи Хамас в мъничката ивица Газа, сега щял да се бие с Иран?!