Коментари - Мъж, жена и 2 деца изгоряха в тежка катастрофа | dnes.dir.bg
назад

Мъж, жена и 2 деца изгоряха в тежка катастрофа

Мъж, жена и две деца - на 14 и 4 години, загинаха при тежка катастрофа, станала на пътя между пловдивските села Йоаким Груево и Кадиево, съобщиха от Националния медицински координационен център.

Обратно в новината

Коментари - Мъж, жена и 2 деца изгоряха в тежка катастрофа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Горките хора. Случват се такива неща по цял свят, но в България са прекалено често. За съжаление така стоят нещата и на този етап нищо не може да се направи .

Мир на душите им. До кога.....всеки ден жертви. Нямам думи.

Карал съм кола по този път и знам,че е тесен,недобре поддържан,но прав и при нормално каране със 70-85 км/ч.проблем не би трябвало да има!Може да става дума за употреба на алкохол,отвличане на вниманието,техническ повреда,състояние на афект на водача ,скарване и блъсване на кормилото!.....Пътят не поражда условия за катастрофа,но квалификацията на водача ...Ужасно е случилото се,и е просто трагедия за България,че толкова много хора гинат по пътищата!Снощи казаха по телевизията ,че в Италия имало протест от легнали хора по улиците на РИМ заради многото жертви от катастрофи!Посочиха, са загинали 5000души за една година!,т.е.само пет пъти повече от нас!Но това в процент от населението е близо 2 пъти по-малко от нас!Но ние не протестираме,предста си що за народ сме!При това състояние на пътищата отдавна в Италия народът да е легнал без намерение да стане от пътя!Но ние само се прекръстим и си кажем:Добре ,че не съм аз!Но идва моментът когата и това може да стане! Боже,пази България!

обаче докато българинът не се научи на поведение по пътищата и не спре да си избива комплекси зад волана ще гинат още много.

ЗЛОПОЛУКИТЕ В БЪЛГАРИЯ И В ЧАСТНОСТ КАТАСТРОФИТЕ ПО ПЪТИЩАТА СА ПОРОДЕНИ ОТ СЛОЖНА КОМБИНАЦИЯ ОБСТОЯТЕЛСТВА: ЛОШИ ПЪТИЩА,СТАРИ КОЛИ,ЛИПСА НА КУЛТУРА И УМЕНИЯ ЗА ШОФИРАНЕ,ПОВСЕМЕСТНО И ТРАДИЦИОННО НЕСПАЗВАНЕ НА ЗАКОНА И ЛИПСА НА СТРАХ ОТ НАКАЗАНИЕ(КОРУПЦИЯ КАТ),АЛКОХОЛ И НАКРАЯ ОБСТАНОВКАТА В ДЪРЖАВАТА,КОЯТО НАВЯВА ДИВАШКИ И ПЪРВИЧНИ НАСТРОЕНИЯ!! ТАКА МИСЛЯ АЗ!

Абе я разкарайте тия дървета от пътя, че не моа си карам спокойно мердела.

Не разбирам вече, какво става? Това е всеки божи ден. Вече е по-лесно да кажеш дали ще се случи някакво ужасяващо нещастие, отколкото дали до половин час ще завали. Къде са кантролните органи? Не може кола да се самозапали, каквото ще да ми говорите. НЕ МОЖЕ КОЛА В ДОБРО ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ ДА СЕ СМАОЗАПАЛИ!!! Разберете го. Това е основно нещо, което инженери, производители и всякакви контролиращи ги органи (а особено в Германия и особено в Мерцедес) следят изключително сериозно. Хората са отговорни - нищо общо с тук. Кой допусна колата на пътя? Как така ще се самозапалва? Или е имала газова уредба поставена в някой подземен гараж от поредния голям майстор без грам познания. Вече е безнадеждно. Оставихме се на естествения подбор, няма нищо общо с цивилизацията. Ние поемаме по пътя на еволюцията от самото му начало. Братя цивилизовани хора - след 4.5 милярда години сме при вас!

R.I.P

Ужас! Милите хора.....най-лошото. им пръст

Лека им пръст. Но какво значи блъснали се в дърво. Някои хора като се качат в лъскави коли и се самозабравят. Така ще бъде докато никои не спазва законите в тая държава

този ужас по пътищата?! Бог да ги прости тези млади хора и децата им.

Ужас,горките хора,а за близките не ми се мисли.

bog da gi prosti, jalko za vsi4kite...

Абе то винаги мислим, че е лошо, ама като видим полицай веднага светкаме с фаровете да предупредим другите! А после като стане белята почваме да се вайкаме!

Лошо, много лошо ..........

О, няма ясни причини ли? Тоя път е изключително натоварен, а народът - прост и кара бясно! А за състоянито на пътя да говорим ли? Не само, че е тесен като коларски път (а е основен път Север-Юг), а е и нагънат като хармоника! Неасфалтираните пътища между селата често пъти са по-гладки и с по-малко дупки! А иначе тоя път отдавна е трябвало да бъде разширен в магистрала или поне в две платна с по-две ленти във всяка посока и с разделителна ивица в средата, а то дори Тракия и Хемус не са довършени. Но въпреки това zlatoman е прав физиката за Mercedes не важи!

мир на праха им. минахме от там , не видяхме, защото пътя беше отбит.Страшно е...

Бог да ги прости....ужас...все трябва много да мисли зад волана за да спрем войната по пътищата

Ужас! Лека им пръст на горките хора.

То е ясно. Виновно е дървото. Този с мерцедеса е решил, че законите на физиката не важат за марцедеси. Жалко за децата. но за баща им един изрод по -малко.

поздрави на джигита, затрил е само спътниците си

ех тия мерцедеси... толкова често се случва да не им се отварят крилата... Трябва да ги забранят или да им оправят отварянето на крилата...

замозапалил

Бог да ги прости! Мир на праха им!

ако трябва да се търси виновник то може и ......... да се обвинява. Кой е бил зад волана ?

ПВМ

Всичко е нормално за момента. Началото на края ще е, когато циганите започнат така да се пребиват ежедневно по-пътя. От България ще остане само т.нар. Диаспора. Бог да прости!

Циганин или турчин! Няма съмнение! Българите с такива деца вече са уравновесени и са достатъчно умни за да карат внимателно и добре! ( ДО модератора :Не трий! Хората имат нужда от събуждане!)