Коментари - ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв. | dnes.dir.bg
назад

ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв.

Бившият президент на ЦСКА Александър Томов е завлякъл клуба с около 12 милиона лева, обяви босът на "червените" Димитър Борисов.

Обратно в новината

Коментари - ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

БРАВО БАТЕ САШО.

Хайде бе, този добър вълк Лупи няма ли най -накрая да го засъдят поне като братята Галеви поне!

А къде е Лупи? За милионите се досещаме къде могат да са. Доно не са на едно и също място. А прокуратурата, след като спа дълбоко 20 години, реши сега наведнаж да натръшка зад решетките всички престъпници. Ше стане, няма що.

БРАВО БАТЕ САШО.

Хайде бе, този добър вълк Лупи няма ли най -накрая да го засъдят поне като братята Галеви поне!

А къде е Лупи? За милионите се досещаме къде могат да са. Доно не са на едно и също място. А прокуратурата, след като спа дълбоко 20 години, реши сега наведнаж да натръшка зад решетките всички престъпници. Ше стане, няма що.