Коментари - ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв. | dnes.dir.bg
назад

ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв.

Бившият президент на ЦСКА Александър Томов е завлякъл клуба с около 12 милиона лева, обяви босът на "червените" Димитър Борисов.

Обратно в новината

Коментари - ЦСКА обвини Томов, че завлякъл клуба с 12 млн. лв. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А къде е Лупи? За милионите се досещаме къде могат да са. Доно не са на едно и също място. А прокуратурата, след като спа дълбоко 20 години, реши сега наведнаж да натръшка зад решетките всички престъпници. Ше стане, няма що.

Хайде бе, този добър вълк Лупи няма ли най -накрая да го засъдят поне като братята Галеви поне!

БРАВО БАТЕ САШО.

А къде е Лупи? За милионите се досещаме къде могат да са. Доно не са на едно и също място. А прокуратурата, след като спа дълбоко 20 години, реши сега наведнаж да натръшка зад решетките всички престъпници. Ше стане, няма що.

Хайде бе, този добър вълк Лупи няма ли най -накрая да го засъдят поне като братята Галеви поне!

БРАВО БАТЕ САШО.