Коментари - Борисов: Гответе се за Брекзит без сделка | dnes.dir.bg
назад

Борисов: Гответе се за Брекзит без сделка

Премиерът е на работно посещение в Азербайджан

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Борисов: Гответе се за Брекзит без сделка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На път за София минах през Калофер и реших да посетя музея на Ботев. Там бях единствения и една лелка ми се накараха , че питам много. Жена ми се обиди и отиде в общината да се оплаква. ( на 20 м.) Оказа се. че м музеят е с10 човека ( избиратели ) щат към Министерство на културата ?! Така видях, че общината е полуразрушена (третият етаж е с изкъртени прозорци и врати) След Сливен посока София един мост се руши и падат по Подбалканския път парчета бетон. Но в замяна след Казънлък стои постоянно патрулка и проверява за винетки.( 3 яки избиратели) . Е, това е, иначе на лафче го докарваме

Тиквата му също що е то!?

Важни са дисагите. Твоите как са, между другото?

Гответе се за България без ГЕРБСПДПСПФ, без ченгета от ДС и куфарчета.

Винаги готов! Само че това няма как да се случи. Въпросните партии не са наложени отвън, а са продукт на манталитета на избирателя. И докато той не се промени, ще възпроизвежда една и съща политическа система.

Цяла Европа и Великобритания се готвят за отлагане, полагайки основите за втори референдум, само баце пак не е разбрал..., Уви България 12 години след членството си така и не е имала истинско проевропейако правителство. Няма как и да е иначе, то със стари к... нов бардак не се прави

Че все говориш вместо нея бе!?

хубавата новина е, че Бойко бибочко си отива. Лошата е, че ще го смени Курнела Решетникова, а зад гърба и на двамата убавци наднича Сопола Сава.

Все са по-добре от джуровеца и аватара му от ЛГБТ.

Батка! Направи си план и виж кои фирми напускат Англия и вместо на мюфтията дай пари на тях да ги привлечем да инвестират в родината! Поне няколко големи автомобилни фирми напускат и куп други производства и услуги! Виж да привлечеш нещо тук, а не повтаряй като папагал!

Ако ги привлече , рекета му ще ги изгонят и бързо

ОБРЪЩЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИЯТ ПРЕМИЕР КЪМ МИГРИРАЩИТЕ БЪЛГАРИ - ГОТВЕТЕ СЕ ЗА БРЕКЗИТ БЕЗ СДЕЛКА !! ДА МУ БЛАГОДАРИМ ИЛИ ТРЪГВАЙКИ СИ, ДА ПЛЮЕМ ЗАД ГЪРБА СИ !!!!!!!!

Малко брекзитарче, газ има ли? Казвай.

Тиквите се варят, не готвят

С БРЕКЗИТ и без БРЕКЗИТ ние си оставаме най-корумпираната и енергийнозависима Руска Задунайска Губерния.

Боко уреди да сме Дунавския вилает.

Гответе се за разследвания без Цацарон.

Еманация на селяндурщината, тарикатлъка, безочието и лъжата. Както и отражение на сбъднатата мечта на 80% от хлебарките, ходещи по тези земи.

Тласкат нещата към бламиране на резултата от референдума и провал на БРЕКЗИТ

Колко струват на бюджета туризмите на господина и дали са само туризми или разпродажба на територията. Някой да е чул за какво пътува до всичките чаршафосани и мюсюлмански страни, другарят? Единствените му "пресконференции" са с "журналистките", които си води и които са тотално зависими от него.

Направо си сложете една голяма снимка на "слънцето". Не е ли казал пък от един час още 3 умопомрачителни изречения, че да има още 3 снимчици, да му се свети..

То и Баба Гана от Каспичан вече го знае това, ама Суджук Тиквинждър нали е големият геостраг и глобален анализатор та трябва и той да се изходи по въпроса.

тоя па цървул кой го пита какво мисли ?

Тоя "цървул,пожарникар, мафиот и охранител" направи невъзможното и измъкна България от калта. Предвид гражданЕте български, и външното влияние от страна на Русия, Турция, САЩ и тн, България, нашата Родина, все пак върви напред и в момента е в най-добрите си години от новата и най-новата си история. Ако все пак си мислите, че сме много зле и на умирачка, погледайте малко филми и вижте как живеят в Хонк-Конг работниците, в Мексико сити, Бирмингам щата Алабама и тн. В България хората живеят по-добре отколкото 70-80% от останалото население по-света, ако някъде живеят по-добре в момента, то е понеже или са имали късмета да имат изобилие от природни ресурси, или пинеже са бачкалу яко последните 100-200 години. Не знам ние за какво ревем, някои още чакат да върнем социализма с помощта на Русия и да цъфнем, други още жалят за печеният Костов, трети въздишат по представителния Първанов.. Лесно е да се критикува, ама не съм видял някой да каже какво конкретно трябва да променим, че да сме по-добре

Сигурно вече съжаляват, но от гордост и високомерие няма връщане назад. Joe

Газ в дамаджани ще носим. Сега пак ли един милион ще договаря? Колкото пъти ходи до там, да беше го пренесъл със самолета.

Бат Бойко ни пре-предава новините.

Много бъркаш Боко, Брекзит ще се отложи, защото ингилизите много добре знаят че и със сделка, а особено без сделка ще го ядат голям, даже и паунда ще им се обезцени още. Ще отложат Брекзит, защото това е най-доброто за тях, не знам обаче с евроизботите в Англия какво ще стане.

айде, нашия пак тръгна да изпълнява чужди поръчки, яко си работи за чуждите интереси, а ние си мислим че сме го сложили да оправи държавата - здравеопазване, образование, престъпност. Ама тя ще дойде сметката, не че няма да дойде..

Ти чакаш да ти оправи образованието и здравеопазването....А склонността му към "усвояване" е патологично клинично неизмерима и нелечима

В смисъл ? Консерви ли да купуваме ?

Готово. Преместих си го от левеия в десния крачол.

Чудим се с кво и колко ще ни ограбиш тая седмица

И какво ще ти ограбят ,бе? Петолъчката от каскета ли?

Нашата е лесна ние нищо нямаме готви се ти защото рано и ли късно всеки получава това което заслужава.

Единствено за българите които живеят, работят и учат там, както и тези които пътуват или търгуват с Обединеното Кралство има някакво значение. За другите Брекзита няма пряко влияние.

Тоя пък кой го бръсне за слива...

Боце, какво те води при тия примати бе, Боце! Какво ще далавериш пак?

Ама ние, които нямаме и 5 стотинки в джобовете си, сме готови! Гответе се Вие - алчните, покварени,оядени богаташи ...

Бойкооо, виж държавата ти накъде е?! Нищо не е наред, а ти си тръгнал с глобална политика да се занимаваш. "Пази Боже, сляпо да прогледа!"

Винаги е така, когато стане напечено Бойко започва да обикаля другите държави и да се прави на геополитик.

Какво да готвим Бокоооо, не се наяде и ти!

Курнело, гладна ли си, а ...

да се побара..... че той брекзита е утре бе галфон!

спуснаха от козяк не тиквуне,ами ако стане обратното

PEYTSCH

Колко и докога трябва да им плащаме за да се разкарат?

плаящаш бе гащник....е видиш като се разкарат и не "им плащаш" къф ще го отнесеш... британците са нетен вносител в ЕС , а ти не.

Британците са нетен разединител и саботажник в Европейския Съюз. Европа няма нужда от тях и им слуша глупостите само защото САЩ скърцат със зъби. Въобще англосаксонският модел ми падна в очите, понеже поради упадъка си се старае в момента всячески да изнудва и разединява за да задържи по-дълго господството си в света!

Приятелю, по зле от това не може и да стане. Какво ме топли брекзит или не!!!. Да ти се вдигне стандарта, пенсията, заплатата, или подобри живота, НИЩО!!!. ПО ЗЛЕ СМЕ ОТ ОНИЯ ОТ АФРИКА!!!. МЪРЗЕЛИВ И ТЪП НАРОД КОЙ МУ ДРЕМЕ ЗА НЕГО. ВНОСИТЕЛ ИЛИ НЕ АНГЛИЯ ПРИ НАС ИДВА САМО ОТПАДЪКА, ОНИЯ ДРУГАРИ ОТГОРЕ ПРИБИРАТ ВСИЧКО, ТАКА, ЧЕ МАЙНАТА ИМ.