Коментари - Американската армия потвърди, че трима от четиримата изчезнали войници в Литва са мъртви | dnes.dir.bg
назад

Американската армия потвърди, че трима от четиримата изчезнали войници в Литва са мъртви

Продължава издирването на четвъртия военен на територията на полигон близо до границата с Беларус

Обратно в новината

Коментари - Американската армия потвърди, че трима от четиримата изчезнали войници в Литва са мъртви | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Коментари

спокойно, четвъртия рамбо вече е в Белорусия на гарата

Това е НЕВЪЗМОЖНО.Американските ,,Рамбовци'' да умират.Лъжа.

На технически неграмотните обитаващи краварофашисткият метавръз. РЕБ системите на Русия, които гарантирано са инсталирани в Беларус са десет години пред конкуренцията. По-любопитните могат да потърсят техническият анализ на австрийските военни в интернет. Обяснено е като за малките деца. Почва се от принципи и основи на радио-локационните системи и се свършва с примери на това, коеото публично е известно, че ползват Руснаците. Извън некадърното планиране, напълно е възможно трениращите кравари да са се приближили в зона на действие на системи РЕБ като Красуха2 и Красуха 4, които неутрализират големи региони на радиокомуникация. От там не е имало как някой да им каже, че се хакват в блато. А колкото и да не ви се вярва, прехвалените технически предимства на западната техника са просто илюзия. Някой хора въобще не си направиха труда да погледнат какво са реални бойни действия три години.

ОТАН еЕ иЗвъНзЕмНа сИла Бееее. пЕрЕмОга беее. вАтНицИте ползват Чипове от Украински перални бееее, лопати беее.

РЛС и РЕБ са различни системи, дори се пишат по различен начин. На един танк не му е необходимо някой да му чертае маршрута онлайн, действа си по плана, това че не е видял блатото, няма нищо общо с безаналоговите руски РЕБ. Ако бяха използвали такива, щяха да заглушат комуникациите на всички участници в учението, а това се води за въздействие, т.е. начало на бойни действия.

Никва логика няма в това което дрискаш. Ако ми се приближиш до границата и действат системи за РЕБ губиш РЛС и комуникация. Тоест миндилите не могат и да питат кво става. Карат на планиран маршрут и наземна ориентация. Която в този таралясник е практически смешна. Схвана ли тикво? Извън това прочети долният коментар относно липсата на следене с малък дрон. В Украйна на щурмова група от пет човека има поне два Куба да обикалят в региона. СЛЕДИ СЕ В РЕАЛНО ВРЕМЕ ВСИЧКО. Краварските некадърници тръгнали на учение ма забравили ДА ГЛЕДАТ КВО СТАВА. Това е основният извод.

Четвъртият хИмерикански Рамбо да не е бил в сграда с червен фенер, докато колегите му са се гмуркали заедно на борда на вседехода?...

Гола, тъпа, малоумна. Комбинираните военни действия не са по силите на НАТО даже и на САЩ. Имат най-доброто разузнаване и наблюдение в света. Трилиони нахакани в следене със сателити. Имат меш нетуърк през Старлинк/Старшийлд. Имат дронове, които могат да видят на гоите насраните гащи в три де. Имат ИИ, с което може да се прави предиктив терен препятствия, тоест дори и да нямам актуална карта, на основата на машин лърнинг и данните от промените в следствие на каквото се сетите, системите могат да дадат предупреждение. Къде е малкият дрон, който следи тренировката? Къде са комуникационните системи? Какво е това планиране? На приятелска територия, с налични данни да се нахакаш в блато е СКАНДАЛНА НЕКАДЪРНОСТ. В същото време според Полковник Макгрегър, Руската армия има такова наблюдение в операциите си, че времето за пристигане на артилеристки огън или Искандер по набелязана с дрон цел е под пет минути. Нека това ви втаса в кухите русофобски кратуни.

И това се случва на елитни американски войници на тренировъчен полигон?!?! Какво ли би се случило ако излязат на фронта. Как ли си го обясняват американците факта, че както си караш тежка бронирана машина, напълно недосегаем от външния свят и изведнъж се оказва, че машината е под 5 метра кал, без шанс за излизане от кофчега "Херкулес"? Това със сигурност не са го учили в Пентагона.

Четвъртия е мигрирал в Беларус!!!

що дирят тия мишоци там???

Добре :)

Мижитурката Жилязку, на сикаджията солташакът, сигурно много е плакал за тежката загуба.

Тези пекинези от балтийските републики които са на-активни русофоби ,ако вадиха от плитко блато 3-ма души 5 дни и още търсят четрвъртия, колко дни и с колко дамска съпротива ще се борят с руснаците ?! Не че вярвам че на огромна Русия им трябват тези клоуни!

Явно тези американски войници са убити от НАТО-вците, поради някаква причина която не са искали да се узнае. Това е единственото разумно обяснение на факта че ги обявиха мъртви преди да за разбрали какво се е случило. Не е нормално да не се върнат от учението и веднага без да ги търсят и да разберат какво е станало да ги обявят мъртви. Нито бяха открили машината нито нищо но знаеха че са мъртви и даже Рюте го заяви веднага. До момента не са казали как и от какво са умрели. Разказват ни че намерили машината потопена на 5 метра под водата, а от това ние явно трябва да предполагаме че са се удавили, защото те не го казват. За машината може да се предположи че въпреки че е била под водата в блатото са я намерили по коловозите които е оставила по земята, но всичко останало е много мътна история. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.

Ти виж подзаглавието което вече няколко пъти е еднакво! Все се набляга че случката е на белоруската граница! Като че това е по-важно от другото! Кой знае какво ще е станало....след 80 години като проправят документите напцру и станат достъпни!

От един чудесен филм "Търсачът" с Ръсел Кроу: "Джошуа, не се бий в страна за която дори не знаеш къде се намира"

кво се прави на опечален... нали неговите хора са дали грешни карти на района на учението;)

Утре само захсензация и заглавия ще го арестуват заради това че е работил лично за Путин

А на стената в Лангли Вирджиния са се появили 3 нови звезди. Мистериа. Ожас. Путин?

Ще създават нов вид подразделение - блатни войски. За специални операции

И непрекъснато се подчертава, че близо до границата - внушение, че Беларус са виновни.

Как са вкарали БТРа в блатото

...с финес и набързо!

Едно време лейтенанта даваше два часа за изваждане на брониран вездеход от блато. Ама тези нали са много умни... Ако четвъртия е изкочил преди блатото ще му хванат цървули те в Беларус. Ако пък е изкочил след това, значи е в тинята и ще има да го търсят още няколко месеца ако тинята не се втвърди дотогава.

рюте нали твърдеше, че са застреляни, а те се удавили в тинята.

Sm3hurk0

От американски тиняци, какво друго да очакващ ? :))))

"Да бе мирно стояло, не би чудо видяло." - популярна нелитовска мъдрост.

Народните мъдрости са за всички!